Z przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich narzeczonych na największe wydarzenie w bran-ży ślubnej. Targi Młodej Pary odbędą się już 21 października w nowoczesnej hali EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9.

To już kolejna edycja wydarzenia. Impreza za każdym razem gromadzi od 5 do 7 tysięcy zwiedzających. I tym razem liczba sprzedanych biletów już teraz przekroczyła 3 tysiące. Dlaczego warto uczestniczyć w imprezie?

Co Was czeka na Targach Młodej Pary

Targi ślubne to doskonała okazja dla wszystkich osób planujących wesele. Nie wiecie, od czego zacząć? Szukacie inspiracji? W jednym miejscu znajdziecie to wszystko, co niezbędne w tych ważnych przygotowaniach. Dzięki sporej konkurencji wśród wystawców możecie liczyć na wiele zniżek i rabatów dostępnych tylko dla zwiedzających. Na Targach Młodej Pary zaprezentuje się niespełna 200 przedsiębiorców związanych z branżą. To salony sukien i garniturów, zespoły weselne, domy weselne, jubilerzy, fotografowie, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A czy Wy macie już to wszystko?

Atrakcje na Targach Młodej Pary

Organizatorzy zadbają również o Wasz komfort. Na targach znajdziecie strefy odpoczynku oraz restaurację, w której można zregenerować siły. Z rozrywek czekają na Was pokazy mody, degustacje, popisy barmańskie czy występy zespołów weselnych. Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Dla żądnych wiedzy przygotowano wykłady i prelekcje na tematy związane z przygotowaniami do ślubu. Eksperci z branży odpowiedzą na wszelkie nurtu-jące Was pytania. Nieważne, czy zastanawiasz się nad odpowiednim makijażem ślubnym, nie wiesz, jak dobrać rozmiar obrączki, czy też głowisz się, jakie menu zachwyci Twoich gości. Odpowiedzi na wszelkie wątpliwości znajdziecie na Targach Młodej Pary!

Inspiracje

Szeroka oferta produktowa zaprezentowana w ciekawej formie to niezwykłe źródło inspiracji. Bez-pośredni kontakt z wystawcami to ogromna dawka wiedzy i pomysłów w jednym miejscu. Dlatego narzeczeni nie mogą przegapić Targów Młodej Pary!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: www.targimlodejpary.pl. Na stronie można jeszcze kupić bilet. Rezerwujcie czas już dzisiaj!