Źródło: www.weddingandweddingflowers.co.uk

Tradycją jest, że po wyjściu Pary Młodej z miejsca zaślubin, czyli z kościoła bądź Urzędu Stanu Cywilnego, goście witają młodych głośnym wiwatem i radośnie czymś ich obsypują. Czy musi to być ryż? Absolutnie nie! Zobaczcie nasze propozycje!

Dawniej nowożeńcy byli obsypywani ryżem i drobnymi monetami. Ryż miał symbolizować płodność i obfitość, natomiast monety oznaczały bogactwo. Jednak nie oszukujmy się – żadna z tych opcji nie jest komfortowa dla Młodej Pary. Biały ryż potrafi zostawiać ślady na ciemnym garniturze Pana Młodego, a Panna Młoda najpewniej ziarenka ryżu będzie znajdować we włosach i za dekoltem jeszcze następnego dnia. A z kolei oberwać monetami w twarz to też wątpliwa przyjemność.

Ale przecież świat i kreatywność branży ślubnej nie kończy się na ryżu i monetach, prawda? A każda kreatywna Para Młoda, skoro już sama może sobie wybrać, czym zostanie przywitana przez gości po ślubie, wybiera to, co:

  • po pierwsze – jest ładne,
  • po drugie – stworzy piękne tło do zdjęć ślubnych
  • i po trzecie – nie wpłynie znacząco na weselne finanse.

1. Strzelające tuby

Proste w obsłudze, efektowne i stworzą cudowne tło do Waszych ślubnych zdjęć! Możecie wybierać między wirującymi na 8 metrów do góry gwiazdkami, motylkami czy serduszkami. Efekt „wow” murowany! Aby taki efekt osiągnąć wystarczy 5 strzelających tub, które zostaną wystrzelone w tym samym momencie podczas Waszego wyjścia w kościoła bądź USC.

Źródło: www.mykeyday-photography.com

2. Konfetti w różnym kształcie

Konfetti dobrze sprawdzi się, jeśli na Waszym ślubie będzie dużo dzieci. Nikt nie wykaże się takim zaangażowanie w obsypywaniu Was konfetti, jak one. Efekt na zdjęciach nie będzie aż tak spektakularny, jak przy tubach, ale za to więcej osób może być w to zaangażowanych. Konfetti możecie również wykorzystać na sesji poślubnej. Dmuchanie konfetti w stronę obiektywu lub podrzucanie go w górę na pewno rozluźni nieco atmosferę i będzie Wam łatwiej „zgrać się” z fotografem.

Źródło: www.weddingandweddingflowers.co.uk

Wszystkie dekoracje z artykułu
znajdziesz na WeddingStore.pl »

Wpisz w koszyku kod: 10dlaCiebie
Otrzymasz 10% rabatu na zakupy!

WeddingStore.pl

3. Mini bańki mydlane

Bańki mydlane to kolejna atrakcja dla gości, która stworzy Wam cudowną atmosferę oraz tło do zdjęć, a do tego zintegruje gości. wystarczy rozdać gościom mini flakoniki baniek mydlanych w uroczym, weselnym kształcie i poprosić, aby dmuchali je podczas Waszego wyjścia z kościoła bądź USC. I nie musicie się obawiać mokrych plam na podłodze.

Źródło: www.showtime.ge

4. Płatki kwiatów

Oczywiście, mogą być żywe płatki kwiatów, ale naszym zdaniem sztuczne w pełni je zastępują. Dostępne w każdym kolorze, równiutkie, idealnie wychodzą na zdjęciach. Przygotujcie papierowe rożki wypełnione płatkami kwiatów, rozdajcie je gościom i poproście, aby obsypali Was nimi przy wychodzeniu z kościoła lub USC.

Źródło: www.aesthetiicablog.com | www.kantora.info

5. Cukierki

Uwielbiane przez małych i przez dużych. Wybierzcie cukierki w wersji mini, aby nie bolało Was, gdy będą Wam spadać na głowę. Ale w tym wypadku pomoc gości przy zbieraniu macie gwarantowaną!

Jeśli nie wiecie, na co się zdecydować, z powodzeniem możecie wybrać dwie rzeczy. Pięknie wyglądają strzelające tuby połączone z bańkami mydlanymi lub płatki kwiatów z cukierkami. Wybierzcie wersję najlepszą dla siebie!

Pozdrawiam, Olga Stępień

Tagi: strzelające tuby, sztuczne płatki kwiatów, czym obsypać parę młodą pod kościołem, czym obsypać państwa młodych po ślubie, czym obrzucić parę młodą na szczęście, rzucanie cukierkami na weselu, wyjście pary młodej z kościoła, czym się rzuca na ślubie, sypanie pieniędzmi na ślubie, sypanie płatkami kwiatów na ślubie, bańki mydlane na ślubie