Źródło: www.locationconnection.com

Choć świecące balony led od dawna są popularne na zachodzie, to u nas jeszcze ciągle są mało znane. A wielka szkoda, ponieważ niewielkim nakładem pieniędzy możemy zyskać spektakularne efekty! Zobaczcie, jak wykorzystać świecące balony led, aby dodały Waszemu weselu klimatu i charakteru.

Świecące balony led przed wejściem na salę weselną

Jeśli Wasza sala weselna ma wyjście do ogrodu i pogoda Wam dopisze, to z pewnością goście weselni będą chętnie z tego wyjścia korzystać, aby zaczerpnąć odrobinę świeżego powietrza. Dlatego jest to bardzo dobre miejsce na umieszczenie świecących balonów. W dzień nikt tego nie zauważy, ale jak tylko zacznie się ściemniać na dworze, kolorowe (albo białe – jak wolicie) balony będą piękną ozdobą ogrodu oraz wejścia na salę weselną. Najlepiej będą się prezentować, jeśli nadmuchacie je helem. Będą się wtedy unosić nad ziemią i zrobią podwójne wrażenie!

Zobacz balony LED
na WeddingStore.pl »

Wpisz w koszyku kod: 10dlaCiebie
Otrzymasz 10% rabatu na zakupy!

WeddingStore.pl

Świecące balony led „leżące” na wodzie

Jeśli przez przypadek przed Waszą salą weselną jest jakieś jeziorko bądź staw, to koniecznie ozdóbcie go świecącymi balonami! Nadmuchajcie je zwykłym powietrzem i po prostu… połóżcie na wodzie. Niech sobie pływają, świecą i po zmroku cieszą oczy Wasze i Waszych gości.

Zamiast lampionów szczęścia

Jeśli podobają Wam się lampiony szczęścia, to ta opcja spodoba Wam się jeszcze bardziej! Świecące balony nie potrzebują żądnych pozwoleń i nie niosą za sobą żadnych zagrożeń. Wystarczy napełnić je helem, wręczyć każdemu gościowi jeden balon i cieszyć oczy zapierającym dech w piersiach widokiem dziesiątek świecących balonów unoszących się w przestworza…
Aby dodać tej atrakcji trochę romantyzmu, możecie poprosić gości, aby każdy markerem napisał na balonie życzenie dla Pary Młodej i wtedy wypuścił balon.

Na sesję zdjęciową

Fotografowie uwielbiają wszelkiego rodzaju rekwizyty przy sesjach zdjęciowych. Świecące balony będą na pewno efektownym tłem do Waszych zdjęć plenerowych. W zależności od Waszej inwencji, mogą stworzyć romantyczną scenerię lub wręcz przeciwnie – zabawną i na luzie. Wszystko zależy od Was!

Jedno jest pewne – świecące balony nadal są rzadko wykorzystywane na weselach, jednak całkowicie niesłusznie! Można z nich zrobić piękne dekoracje sali weselnej, czy wykorzystać jako atrakcję dla gości i po zmroku wypuścić w niebo. Świetnie sprawdzą się również jako efektowne rekwizyty na sesji zdjęciowej. Spróbujcie sami!

Świecące balony led oraz wiele innych dekoracji weselnych znajdziesz na weddingstore.pl!

Pozdrawiam, Olga Stępień

Tagi: świecące balony led na wesele, atrakcje weselne, dekoracje sali weselnej, balony na wesele, balony na weselu