Jeżeli zastanawiacie się, z czego można by zrezygnować na weselu w ramach oszczędności, to na pewno nie mogą to być winietki! Jest to absolutny weselny must have, bez którego Wasze wesele mogłoby się zmienić w cyrk na kółkach, jednak – zapewniam – nikomu nie byłoby do śmiechu.

Bez winietek ani rusz

Zdarzyło Wam się kiedyś być na weselu, gdzie Para Młoda nie ustawiła winietek na stołach? Jest to straszne… Goście, jak tylko zorientują się, że muszą sami zająć sobie miejsce, rzucają się na krzesła jak wygłodniałe wilki. W tym czasie najczęściej Para Młoda stoi i przyjmuje życzenia ślubne, ale jakoś nikt z gości nie jest tym zainteresowany. A w rezultacie i tak komuś zdarzy się, że siedzi obok kogoś, z kim kompletnie nie może znaleźć wspólnego języka. Bo różnica wieku, bo różnica poglądów, bo „zwaśnione rody”… Dlatego jest to bardzo ważne zadanie dla Państwa Młodych – usadzić swoich gości tak, aby każdy miał o czym porozmawiać z sąsiadem. I, niestety, trzeba pamiętać o tym, że ktoś kogoś nie lubi (a chyba w każdej rodzinie zdarzają się takie jednostki), że przy długich stołach im bliższe osoby tym bliżej Państwa Młodych powinny siedzieć itp.

Zobacz winietki weselne
na WeddingStore.pl »

Wpisz w koszyku kod: 10dlaCiebie
Otrzymasz 10% rabatu na zakupy!

WeddingStore.pl

Winietki na stół weselny są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne

Winietki, oprócz tego, że pełnią bardzo ważną praktyczną rolę, mogą dodawać również uroku całemu wystrojowi sali. Powinny się wpisać w styl wesela i inne dekoracje. Bardzo fajnie wygląda, jeśli winietki są zrobione w tym samym stylu, co inne materiały drukowane, tj. zaproszenia, zawieszki na wódkę, podziękowania dla gości itd. Można również połączyć winietkę z podziękowaniami, np. wbijając drucik z karteczką z imieniem i nazwiskiem w cukierek Ferrero Rocher lub w cokolwiek innego. Pomysłów jest cała masa. Bardzo ciekawie wygląda też winietka przyczepiona do żywego kwiatka albo do małej buteleczki z drinkiem. Jeśli macie jakiś kolor albo motyw przewodni, to winietki są idealnym miejscem, żeby go wykorzystać.

Pozdrawiam, Olga Stępień
www.KacikInspiracjiSlubnych.pl

Follow wesele123.pl's board Winietki na stół weselny on Pinterest.

Tagi: winietki na stół weselny, niestandardowe winietki na stół weselny

Zdjęcie tytułowe (główne) tego artykułu, a także wszelkie informacje o jego autorze oraz jego źródle znajdują się tutaj: www.pinterest.com/pin/451767406351343750