Osiągnąć długotrwały efekt gładkiej skóry i pozbycie się niechcianych włosów można przy pomocy nowoczesnej depilacji laserowej. Ta metoda wielokrotnie wywarła pozytywne wrażenie u milionów ludzi, ponieważ bezboleśnie usuwa do 90% włosów na dowolnej części ciała. Podczas gdy maszynki do golenia, paski woskowe i shugaring powodują niepożądane reakcje, depilacja laserowa nie tylko usuwa włosy, ale także nadaje skórze elastyczność i poprawia jej wygląd.

Na zabieg depilacji laserowej w Wrocławiu - https://www.lazerhouse.pl/wroclaw można umówić się w nowym centrum «Laserhouse». Aby usunąć ciemne włosy, wykorzystujemy depilację "Złoty Standard", dla włosów welusowych - "Exclusive", a dla włosów jasnych i siwych - nano depilację.

Usługi świadczone są przez certyfikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem praktycznym. Zabieg wykonywany jest zgodnie z protokołem medycznym z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych i higienicznych.

JAK DZIAŁA DEPILACJA LASEROWA?

Depilacja laserowa to zabieg, który wykonywany jest za pomocą najnowszej generacji Lasera diodowego. Laser generuje energię cieplną, która jest pochłaniana przez ciemny pigment łodygi włosa, tym samym niszcząc go. Jest to metoda kursowa, ponieważ podczas jednej sesji można pozbyć się tylko tych włosów, które są w fazie aktywnej, a "śpiące" budzą się po jakimś czasie i są usuwane podczas kolejnej wizyty.

Depilacja laserowa skutecznie usuwa włosy na dowolnej części ciała: ręce, nogi, plecy, brzuch, bikini i dekolt, twarz, szyja i pachy.

JAKIM SPRZĘTEM POSŁUGUJĄ SIĘ SPECJALIŚCI CENTRUM «LASERHOUSE»?

W Centrum Laserhouse depilacja wykonywana jest przy pomocy lasera diodowego Lumenis Light Sheer ET, który zasłużenie uważany jest za „złoty standard”. Ten aparat ma system chłodzenia i szafirową optykę, które zapobiegają przegrzaniu i poparzeniu skóry. Dodatkowo takie opcje minimalizują dyskomfort, dlatego zabieg odbywa się w komforcie. Urządzenia otrzymały międzynarodowe certyfikaty jakości.

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ

 • Wysoka efektywność tej metody pozwala usunąć do 90% włosów i zapewnia długotrwały efekt.
 • Depilacja laserowa jest popularna wśród kobiet i mężczyzn ze wszystkimi fototypami skóry. Zabieg nie ma ograniczeń wiekowych i sezonowych.
 • Laser diodowy nie wywołuje żadnych działań niepożądanych, nie pozostawia oparzeń i innych śladów.
 • Laser diodowy niszczy tylko strukturę włosa, nie naruszając przy tym narządów wewnętrznych.
 • Wbudowany system chłodzenia pozwala bezboleśnie usunąć owłosienie i spędzić czas w komforcie.
 • Zabieg nie wymaga skomplikowanego przygotowania, a okres rehabilitacyjny jest bardzo szybki.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ

  Głównym przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, ponieważ istnieje ryzyko negatywnego wpływu lasera na płód;
 • Okres laktacji;
 • Choroby onkologiczne;
 • Cukrzyca na etapie dekompensacji;
 • Skórne zaburzenia somatyczne (łuszczyca, egzema, opryszczka).
 • Depilacja laserowa nie jest zabroniona podczas miesiączki. Jednak niektórym kobietom w tym czasie włosy rosną szybciej, więc czasem sensowne jest przełożenie zabiegu, ponieważ efekt może być słabszy.

W JAKIM WIEKU MOŻNA PRZEPROWADZIĆ DEPILACJĘ LASEROWĄ?

Niechciane włosy mogą pojawiać się na ciele w różnym wieku, z różnych powodów i na różnych częściach ciała. W dorosłym życiu pacjenci mogą bezpiecznie udać się do salonu na depilację laserową, ale jeśli problem pojawia się przed 18 rokiem życia, warto wziąć pod uwagę wiele niuansów, które powodują nadmierny wzrost włosów.

NA CZYM POLEGA PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI LASEROWEJ?

14 dni przed zabiegiem nie można:

 • Odwiedzać solarium oraz opalać się;
 • Stosować antybiotyków z grupy tetracyklin, fluorochinolonów, sulfonamidów;
 • Usuwać włosy za pomocą depilatora.
 • 3 dni przed zabiegiem nie można używać produktów na bazie alkoholu w okolicach zabiegowych.

4-8 godzin przed zabiegiem należy ogolić miejsce depilacji (zabieg depilacji "Exclusive" wykonywany jest tylko na odrośniętych włosach!).

CZEGO NIE WOLNO ROBIĆ PO DEPILACJI LASEROWEJ?

14 dni po zabiegu nie wolno opalać się i chodzić do solarium. Opalanie po depilacji laserowej jest przeciwwskazane, istnieje duże ryzyko poparzenia skóry. Depilacja laserowa wpływa na melaninę, która zawarta jest w głębokich warstwach skóry i mieszków włosowych, dlatego opalanie może prowokować pigmentację skóry.

3 dni po zabiegu nie wolno:

 • Brać gorących kąpieli;
 • Odwiedzać sauny, łaźni, korzystać z basenów z chlorowaną wodą;
 • Używać produktów na bazie alkoholu w okolicach zabiegowych.
 • W celu ochrony poddanych zabiegowi obszarów skóry przed wyjściem na zewnątrz należy posmarować je kremem z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze ochronnym co najmniej SPF 35.

EFEKTY DEPILACJI LASEROWEJ: ZDJĘCIAJAK DŁUGO TRWA KURS I JAKI JEST JEGO EFEKT?

Aby uzyskać maksymalny efekt specjaliści zalecają wykonanie pełnej serii zabiegów depilacji laserowej - 4-8 zabiegów dla kobiet i 8-10 dla mężczyzn.

Odstęp między pierwszym a drugim zabiegiem powinien wynosić od 4 do 6 tygodni. Przy kolejnych sesjach odstęp ten stopniowo zwiększa się o 2 tygodnie.

Najpopularniejsze pytanie od pacjentów: jak długo utrzymuje się efekt po wykonaniu pełnej serii zabiegów? Efekt absolutnej gładkości po zakończeniu pełnego kursu depilacji utrzymuje się 5-10 lat (w zależności od typu włosów), po czym dla przedłużenia efektu rekomendowana jest jednorazowa wizyta. W rezultacie włosy stają się jaśniejsze, cieńsze i rzadsze.