Pudrowy róż jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów na wesele. Nie bez powodu. Pastele są w tym roku szalenie modne, a pudrowy róż pięknie komponuje się z wszechobecną ślubną bielą. No i jest taki romantyczny... Przedstawiam Wam garść inspiracji, jak przygotować wesele w kolorze pudrowego różu.

Para Młoda w kolorze pudrowego różu

Jeśli chcesz zaszaleć, to możesz wybrać suknię ślubną w kolorze pudrowego różu. Ale spokojnie, jest też wersja dla tych mniej szalonych Panien Młodych. Wystarczą różowe dodatki, buty, biżuteria... Nie zapomnijcie o kwiatowej ozdobie Pana Młodego, czyli o kwiatku do butonierki - takim, jak w bukiecie Panny Młodej.

Bukiet ślubny w kolorze pudrowego różu

Jeśli nie zdecydowałaś się na suknię ślubną w kolorze innym niż biały czy ecru, to Twój bukiet ślubny w kolorze pudrowego różu pięknie podkreśli kolor przewodni wesela. Róże, piwonie, kwiaty mieszane... Wszystkie te kwiaty znajdziesz w tym pastelowym kolorze i będą się one pięknie komponować z białą suknią. Jeśli jednak zdecydowałaś się na kolorową suknię, w bukiet wpleć też białe kwiaty lub całkowicie zrezygnuj z różowych, żeby nie wyglądać, jak różowy smerf. W tym wypadku sprawdza się modne ostatnio powiedzenie, że mniej znaczy więcej.

Dekoracje sali weselnej w kolorze pudrowego różu

Przy dekoracji sali weselnej jest największe pole do popisu. Piękne kwiaty w wysokich wazonach, różowe świeczniki, obrusy... Pamiętajcie, że pudrowy róż idealnie komponuje się nie tylko z bielą, ale również z szarością! Wykorzystajcie to w swoich dekoracjach.

Tort weselny i słodki bufet w kolorze pudrowego różu

Nie zapomnijcie wpleść swój kolor przewodni również w tort! Tort jest jednym z głównych punktów programu każdego wesela. Gdy wjeżdża na salę, oczy wszystkich gości są skierowane właśnie na niego, a każdy fotograf wie, że zdjęcie tortu jest jednym z podstawowych ujęć z każdego wesela. Dlatego tort obowiązkowo powinien nawiązywać do koloru przewodniego. Może być biały z delikatnymi dodatkami lub zdobieniami w kolorze pudrowego różu. Może być również cały ró1)żowy z białymi lub szarymi wstawkami. Wybierzcie taką opcję, która najbardziej będzie Wam odpowiadała.
Jeśli zaplanowaliście na swoim weselu candy bar, tu również mogą się pojawić dodatki w kolorach przewodnich wesela.

Materiały drukowane w kolorze pudrowego różu

Pamiętajcie o wszelkich materiałach drukowanych, typu save the date, zaproszenia, winietki czy menu - one też powinny nawiązywać do Waszego koloru przewodniego. Te dostarczone gościom wcześniej zawiadomią ich o tym, jakich kolorów spodziewać się na Waszym weselu, a te ustawione na stołach weselnych będą idealnych dopełnieniem weselnych dekoracji.

Inne dodatki weselne w kolorze pudrowego różu

Biżuteria, spinki do mankietów (nie tylko dla Pana Młodego), a może samochód w kolorze pudrowego różu? Co tylko przyjdzie Wam do głowy! Nawet strefę chillout można odpowiednio zaaranżować tak, aby ona również była spójna z całością Waszego wesela w pięknym kolorze pudrowego różu.

Kolor przewodni wesela możecie wpleść dosłownie wszędzie, co nie znaczy, że powinien być wszędzie. Jeśli wybrałaś różową sukienkę, zrezygnuj z butów o tym samym odcieniu. Jeśli obrusy na stołach będą różowe, to serwetki mogłyby być w innym kolorze, etc.Jak Wam się podoba pudrowy róż jako kolor przewodni wesela? Wybralibyście dla siebie taki kolor?

Pozdrawiam, Olga Stępień

Follow wesele123.pl's board Kolor przewodni wesela - pudrowy róż on Pinterest.

Tagi: wesele w kolorze pudrowego różu, pudrowy róż na weselu, kolor przewodni ślubu i wesela, ślub, wesele

Zdjęcie tytułowe (główne) tego artykułu, a także wszelkie informacje o jego autorze oraz jego źródle znajdują się tutaj: www.pinterest.com/pin/451767406354864580