Żadne słowa nie oddadzą ogromu wdzięczności, jaki mamy dla rodziców za miłość, ciepło i wychowanie. Dlatego też przepisu na idealne podziękowania dla rodziców nie znajdziecie. Jednak zawsze można spróbować zbliżyć się do ideału.

Przedstawiam Wam 6 pomysłów na weselne podziękowania dla rodziców:

Kwiaty, kosze ze słodyczami

Prosto, klasycznie i ponadczasowo.

Pamiątkowa księga

Jest to pomysł wymagający Waszego zaangażowania, ale na pewno zostanie doceniony przez rodziców. Możecie kupić ładny album, do którego wkleja się zdjęcia, opatrzeć je szczerym komentarzem i piękna pamiątka gotowa. To mogą być zdjęcia rodziców z czasów młodości, ślubu, przez Wasze dzieciństwo, aż do czasów „współczesnych”. Taka retrospekcja nie może się nie spodobać!

Kolaż ze zdjęciami

Tu można zaszaleć i zrobić kolaż np. w wielkości A0. Wykorzystajcie zdjęcia, z którymi wiążą się jakieś historie, ułóżcie z nich kolaż i wsadźcie w ramkę odpowiedniej wielkości.

Dyplomy, statuetki

To również jest ciekawy, a zarazem zabawny pomysł na podziękowanie rodzicom.

Film

Bardzo ciekawa forma podziękowań dla rodziców. Co prawda, wymaga bardzo dużego zaangażowania Pary Młodej, ale myślę, że warto. Jeśli zdecydujecie się na taką formę podziękowań, znajdźcie takiego fotografa, który ma już doświadczenie w tego typu projektach. Ustalcie z nim scenariusz filmu i miejsce kręcenia. Zazwyczaj powtarza się motyw pisania, za co jesteście rodzicom wdzięczni. Można pisać na kartkach, brystolach, balonach, kredą na chodnikach… Możecie wykazać się inwencją twórczą lub zdać się na doświadczenie fotografa. Taki film wyświetlony na weselu będzie na pewno niezwykle wzruszający nie tylko dla Waszych rodziców, ale również dla wszystkich innych osób go oglądających.

Obraz w kształcie drzewa

Kolejna propozycja to urzekający obraz w kształcie drzewa z drewnianymi serduszkami na których umieszczona wzruszające podziękowania. Oryginalny obraz o wymiarach 53x43 cm z własną personalizacją. Tak przygotowany prezent będzie wisiał w domu rodziców przez wiele lat, a oni przy każdej możliwej okazji będą chwalić się prezentem od ukochanego dziecka. Jeśli potrzebujesz więcej propozycji, taką formę podziękowania dla rodziców prezenty znajdziesz w sklepie www.sklep.tuprezenty.pl

Prezenty dla rodziców ślub

Vouchery

Coraz częściej Pary Młode decydują się dać rodzicom w ramach podziękowań ślubnych voucher na jakąś atrakcję. To może być wyjazd weekendowy, kolacja w dobrej restauracji, bilety do teatru, zabiegi SPA czy kurs tańca. To Wy wiecie najlepiej, co ucieszy Waszych rodziców.

Niezależnie od tego, jaką formę podziękowań wybierzecie, jedno jest pewne – jeśli włożycie w to serce, nie pożałujecie ani jednej wydanej złotówki i ani jednej minuty poświęconej na przygotowanie takiej niespodzianki dla rodziców.

Pozdrawiam, Olga Stępień
www.KacikInspiracjiSlubnych.pl

Tagi: ślubne podziękowania dla rodziców, oryginalne podziękowania dla rodziców, podziękowania dla rodziców na weselu, podziękowania dla rodziców film, filmowe podziękowania dla rodziców, podziękowania dla rodziców pomysły

Zdjęcie tytułowe (główne) tego artykułu, a także wszelkie informacje o jego autorze oraz jego źródle znajdują się tutaj: www.pinterest.com/pin/451767406349587070