Ósmy marca zbliża się wielkimi krokami. Ani się obejrzysz, a prezent walentynkowy stanie się dalekim echem przeszłości. Nie ma jednak lekko i wkrótce trzeba się będzie wykosztować na kolejny upominek – tym razem na prezent na dzień kobiet. Znów trzeba się solidnie zastanowić, wybrać coś oryginalnego, co nie tylko zaskoczy Twoją wybrankę, ale również okaże się przydatne. Hej, udało się przy okazji walentynek, prezentów świątecznych i urodzin – dlaczego miałoby się nie udać przy okazji dnia kobiet? Zachęcamy do przyjrzenia się poniższym pomysłom, być może zainspirują Cię do wybrania idealnego prezentu. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Lot zaręczynowy helikopterem

Być może Twój związek trwa już na tyle długo, że doszedłeś do wniosku, że znalazłeś miłość swojego życia i kobieta, z która się spotykasz jest „tą jedyną”. W takim wypadku doskonałym prezentem na dzień kobiet będzie poproszenie jej o rękę i podarowanie pierścionka zaręczynowego. O ile w kwestii wyboru biżuterii nie możemy Ci pomóc, tak możemy podpowiedzieć, gdzie zadać to jedno z najważniejszych pytań w życiu. Proponujemy zrobić to na wysokości kilkuset metrów nad ziemią, podczas lotu helikopterem, który rozpędza się do 200 kilometrów na godzinę. Jeśli Twoja ukochana lubi mocne emocje, to z pewnością doceni tego typu gest. Oświadczyny w helikopterze usłanym różami, na tle Tatr lub Wrocławia z lotu ptaka, to na pewno doświadczenie jedyne w swoim rodzaju!

Zajęcia tańca dla dorosłych

A jeśli zaręczyny mamy już za sobą, partnerka powiedziała głośne „tak”, a data ślubu niebezpiecznie się zbliża, to trzeba myśleć o innych aktywnościach związanych z małżeństwem. By nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, warto zastanowić się, czy dobrym pomysłem na prezent na dzień kobiet nie będzie przypadkiem kurs tańca dla dorosłych. Zajęcia taneczne przygotują Ciebie i Twoją partnerkę na weselny taniec. Nawet jeśli nie będziecie jeszcze ćwiczyć układu, który zaprezentujecie gościom weselnym podczas swojego pierwszego tańca, to i tak wspólne zajęcia z tańca pozwolą Wam złapać rytm, zsynchronizować się, nauczyć podstawowych kroków. Wszystko to może okazać się później pomoce. Poza tym – tak wspólnie spędzony czas może być wspaniałą zabawą, nawet jeśli początkowo wydaje Ci się, że „ten cały taniec, to nie dla Ciebie...”.

Jak wybrać prezent na dzień kobiet?

Oświadczyny w niebanalnej scenerii i zajęcia z tańca dla dorosłych to tylko przykładowe propozycje prezentów, które możesz podarować ukochanej na dzień kobiet. Pamiętaj, by prezent był oryginalny i użyteczny – kolejna książka kucharska czy wałek do ciasta szybko powędrują na dno szuflady i Twoja partnerka o takim upominku momentalnie zapomni. Podaruj jej przeżycia, do których będzie mogła wracać we wspomnieniach!

Artykuł sponsorowany