Ferrari 458, Jaguar XJ, a może Mercedes S do ślubu? Catering w ogrodzie, wystawny obiad dla gości weselnych oraz pokaz sztucznych ogni? Oczywiście, że tak. To wszystko, to oryginalne pomysły, które wyróżnią Twój ślub i wesele, lecz można zrobić coś jeszcze, coś co zapamiętają wszyscy goście.

O food truckach na weselu pisaliśmy już jakiś czas temu. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką pełnią rolę i jak wyglądają, zachęcamy do zapoznania się z poświęconym nim artykułem. Tym razem jednak piszemy o jednym, konkretnym foodtruck’u – CUSTOM Pizza Truck’u prosto z Lublina!

Wspomniany powyżej pojazd, to amerykańska ciężarówka marki Freightliner. Samochód ma typowy kwadratowy przód i całkowicie przeźroczystą, przeszkloną część, w której wypiekane są specjały i która ukazuje cały urok CUSTOM - kuchni ze znajdującym się w niej, ważącym 3 tony włoskim piecem opalanym drewnem.

Najważniejszym zadaniem tej amerykańskiej ciężarówki jest serwowanie weselnym gościom prawdziwej, oryginalnej pizzy. Dzięki CUSTOM - składnikom sprowadzanym z Włoch i wysokiej temperaturze CUSTOM - pieca osiągającego 500 stopni C, wypiek Neapolitana Style Pizza trwa zaledwie 90 sekund. Ze świeżością wydawanych wypieków w CUSTOM - bufecie nie ma więc żadnych problemów. Określenie „bufet” (kojarzone z szybkim wydawaniem dań) jak najbardziej pasuje do tego sposobu błyskawicznego wypieku wspaniałej pizzy i nazwa CUSTOM - bufet jest tutaj w pełni uzasadniona.

Ponadto ciekawą alternatywą dla tradycyjnych środków transportu może okazać się przejazd Młodej Pary, siedzącej na czerwonych tronach, w mobilnej i elegancje pizzerii na kołach – wymaga to jednak fantazji i odwagi!

CUSTOM Pizza Truck to kompletnie nowatorska idea, godna polecenia i idealna do zastosowania w organizowaniu uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych. Jak deklarują jego twórcy, każde z przyjęć weselnych które obsługują, cechuje się odpowiednim podejściem do menu, dekoracji, sesji zdjęciowych a także wszystkich innych szczegółów, oczywiście uwzględniając życzenia Młodej Pary.

Podsumowując – jeżeli chcecie, aby Wasze wesele było niezapomniane, śmiało możecie wybrać CUSTOM Pizza Truck jako główną atrakcję, a może nawet jako motyw przewodni ślubu i wesela!

Pozdrawiam, Bartek Wawrzyszak
www.facebook.com/custompizzatruckl

Tagi: pizza na weselu, samochód z pizzą, przekąska na wesele, custom pizza truck