Zwyczaj obdarowywania gości symbolicznym drobiazgiem upowszechnił się u nas już wiele lat temu. Małe podarunki pomagają one w zawiązaniu dobrej atmosfery przyjęcia, zwłaszcza że układane są przy nakryciach stołu. Co najlepiej sprawdzi się w roli takich upominków?

Krówki na wesele pomysłem idealnym

Pomysłów na takie drobiazgi jest co niemiara. Sklepy ze ślubnymi akcesoriami oferują nieraz tak wiele propozycji, że na pierwszy rzut oka właściwa decyzja wydaje się niemożliwa! Dominują bibeloty takie jak figurki, breloczki czy magnesy, albo prezenty (pozornie) praktyczne – otwieracze do butelek czy świeczki. Jak rozeznać się w tym gąszczu i się nie pogubić?

Aby nie kupować na chybił trafił, warto podejść do tematu z rozwagą i zastanowić się, co tak naprawdę byłoby idealnym upominkiem dla gości na rozpoczęcie wesela. Nasza propozycja idzie nieco na przekór trendom – naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się personalizowane krówki w pięknych, indywidualnie projektowanych opakowaniach. Jakie są największe zalety takiego wyboru?

Personalizowane opakowania krówek na wesele – projekt firmy „Cukrówki”

Przewaga krówek na wesele w roli upominku

Kłopot z ideą upominku dla weselników polega na tym, że co prawda wzbudzają niezaprzeczalnie miłe wrażenie, ale tak naprawdę… nie są nikomu potrzebne. Bibeloty w najlepszym wypadku stają się zbieraczami kurzu na półce, a częściej – pamięć o nich ginie na dnie szuflady.

Trochę lepiej przedstawia się rzecz z przedmiotami, które mają jakąś funkcję, ale w rzeczywistości one także nieczęsto trafiają do codziennego użytku. Grawerowana łyżeczka nie pasuje przecież do domowych serwisów, a przycisk do papieru to raczej historyczny eksponat niż powszechnie stosowane akcesorium biurowe.

Obdarowywanie staje się w tej sytuacji pustym gestem, który nikogo zbyt silnie nie uszczęśliwi; osoby o wyostrzonej wrażliwości ekologicznej mogą wręcz poczuć dyskomfort, zyskując dzięki nowożeńcom nadmiarowy produkt. Te wszystkie problemy jednak znikają, kiedy ślubnym upominkiem są krówki na wesele.

Zalety podarowania gościom krówki na wesele

Podarunek, który można zjeść, to niezawodny strzał w dziesiątkę. Profesjonalnie wytwarzane krówki mają niepowtarzalny, mleczny smak, który każdy zna i lubi. Krówki są tak klasyczne i popularne, że trudno tu o nietrafienie w czyjś gust smakowy. Nie ma chyba osoby, która przynajmniej w dzieciństwie nie przepadałaby za krówkami.

Nawet ludziom, którzy zwykle stronią od słodyczy, jeden cukierek raczej nie zaszkodzi, a raczej pobudzi do uśmiechu i sentymentów. A że ślubna krówka nie może pełnić roli pamiątki po weselu? Rzeczywiście, każdy wolałby raczej ją zjeść, niż przechowywać. Jednak prawda jest taka, że konwencjonalne upominki niekoniecznie stanowią nośniki wspomnień o waszym przyjęciu, natomiast ślubne krówki dostarczą przyjemności tu i teraz, na otwarciu świętowania pozytywnie nastrajając weselników.

Elegancki upominek dla gości - krówki na wesele od Cukrówki

Krówki na wesele jako rozwiązanie praktyczne

Krówki na wesele będąc niezawodnie trafionym podarkiem, nie ustępują niczym w elegancji typowym ślubnym upominkom. Jednocześnie pozostają rozwiązaniem bardzo praktycznym i ekonomicznym. Częstując gości weselnymi cukierkami nie ryzykujemy, że ktoś poczuje się obciążony niepotrzebnym drobiazgiem.

Taka opcja nie nadwyręży też zanadto waszego budżetu – nawet najbardziej elegancko opakowane krówki na wesele są tanie, szacując w skali obdarowania każdego z gości. W ten sposób zyskujecie pewność, że zadowalając każdego nie wydaliście pieniędzy nadaremno. Ten subtelny i przepyszny upominek sprawdzi się perfekcyjnie!

Artykuł sponsorowany