Schowek (0)
Schowek jest pusty

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności schowka zaloguj się » lub załóż darmowe konto »

DJ Sylvio, Inspiring Events

Opis oferty

Jesteśmy firmą eventową wyspecjalizowaną w szczególności w weselach. W ofercie mamy wszystkie najważniejsze elementy, którymi może być zainteresowana Para Młoda.


Kompleksowo i całościowo obsługujemy wesele, u nas w jednym miejscu, bez długiego, uciążliwego szukania mogą Państwo zapewnić sobie całościową obsługę z klasą waszego wesela.

Firma eventowa: INSPIRATIONS Oferujemy:

- Nagłośnienie i oświetlenie (DJ/Wodzirej) - 1300 - 2000 zł. (W zależności od zamówionego pakietu.

Oto oferta all inclusive:

- prowadzenie imprezy: emisja muzyki, prowadzenie zabaw i konkursów weselnych dla gości – w dowolnej ilości, zagrzewanie i motywowanie do zabawy

– pełna oprawa djska i wodzirejska - pełne nagłośnienie wraz ze sprzętem umożliwiającym użycie wszelkich nośników dźwięku

- kolorowe oświetlenie sali/efekty świetlne wraz z efektami dymnymi

- specjalnie przygotowana muzyka na poszczególne elementy imprezy (jeśli będą takowe)

- wpływ na emitowany repertuar muzyczny

- repertuar muzyczny od klasyki po nowości

- pomysły na przebieg poszczególnych elementów wesela

- pomysły a zabawne nagrody konkursowe - doradztwo w zakresie sytuacji nietypowych na weselu


Zakup szerszej palety usług otwiera duże możliwości rabatowe dlatego również proponujemy:

- Luksusowe AUTA ślubne do wynajęcia: Jaguar S-Type - 650 zł. i Jaguar XJR -750 zł. - Fotografia weselna i okolicznościowa - 1500 zł. - Wideofilmowanie - 1500 zł.

- prezentacja na: https://www.facebook.com/KwidzynDJSylvioKwidzyn/

- biała MAZDA 6 - 600 zł./ dzień z przystrojeniem gratis lub możliwością umieszczenia swojego przystrojenia

Auta są wynajmowane wraz z kierowcą. Zasadniczo od przyjazdu po Pana Młodego a wraz z nim po Panią Młodą, następnie jazda do Kościoła/USC, następnie na salę weselną. Kierowca może zostać jeszcze jakiś czas jeśli Para Młoda życzy sobie zrobić sesję zdjęciową z wykorzystaniem auta. Jeśli nie jest potrzebny, następuje rozliczenie i kierowca odjeżdża. Do około 100 KM łącznie całej trasy nie pobieramy opłat dodatkowych związanych z kosztami paliwa.


SZCZEGÓŁY:

Film (podstawowy/skrócony) - w cenie 300 zł. to film kręcony z kamery przez Dja przed (na Sali weselnej) i w trakcie wesela. Jest to poprawny materiał, w dobrej jakości, ładnie zmontowany, udźwiękowiony, który klient otrzymuje w twardym pudełku z okładką. Film ten jednak nie może być porównywany z materiałem kręconym przez kamerzystę, który poświęca cały czas wyłącznie na tę pracę. Film kręcony przez kamerzystę proponujemy Państwu jako oddzielną usługę - poniżej.

FILM pełnowymiarowy - w naszej ofercie kręcony przez oddzielnego kamerzystę, naturalnie w lepszej jakości niż film podstawowy, kręcony wyższej jakości sprzętem obejmujący: błogosławieństwo (jeśli jest), mszę/ślub cywilny, wesele, który klient również otrzymuje w twardym pudełku z okładką. KOSZT: 2000 zł. Dodatkowy teledysk/sesja wideo przed lub po ślubie to koszt: 400 zł. W obydwu powyższych przypadkach, dodatkowe zdjęcia wykonane przez DJa lub kamerzystę w celu wzbogacenia filmu, są przekazywane klientowi GRATIS.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA i WESELNA – usługi w zakresie fotografii ślubnej, weselnej, przed i poślubnej. Koszt usługi zawierającej: fotografię przygotowań do wesela, błogosławieństwa, ślubu i wesela – 1500 zł. Dodatkowa sesja przed lub poślubna – 500 zł.

CYFROWE "FOTO Studio" - usługa na zasadzie foto budki, tzn. kamerzysta-fotograf robi zabawne zdjęcia gościom w zabawnych nakryciach głowy, maskach, perukach. Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie cyfrowej, które może potem przekazać gościom. Koszt: 300 zł. Istnieje możliwość zamówienia dwóch osób, oddzielnie video-operatora i fotografa.


RABATY:

Jeśli zakupiliby Państwo 2 usługi czyli:

DJ + FOTO/Video, rabat wyniósłby:

DJ: 1300-50=1250 i FOTO: 1500-150=1350

lub Video: 2000-150=1850


Jeśli zakupiliby Państwo 3 usługi czyli:

DJ + FOTO + Video, rabat wyniósłby:

DJ: 1300-100=1200

FOTO: 1500-200=1300

Video: 2000-200=1800


W tej cenie otrzymują Państwo fotografa (i, lub) kamerzystę do dyspozycji na cały dzień, tj.:

- przygotowania Pary Młodej

- Błogosławieństwo

- Msza w kościele/Urząd Stanu Cywilnego

- Sesja zdjęciowa Pary Młodej realizowana w dniu ślubu

- Wesele do około 1-2 w nocy

- Teledysk/Skrót z dnia weselnego gratis

Co do zdjęć - zależy, zazwyczaj jest to minimum 500-600, do około 800 zdjęć. Zdjęcia są w większości poprawione cyfrowo. Możemy oczywiście umówić się na wymaganą liczbę zdjęć.

Obsługa jest dostępna w miejscach i godzinach wyznaczonych przez klienta. Po podpisaniu umowy otrzymają Państwo krótkie ankiety aby wskazać w nich gdzie i kiedy maja być poszczególne elementy uwieczniane. Kamerzysty dotyczy ta sama zasada. Mogą Państwo wybrać jak długo ma trwać film, godzinę, dwie, trzy... Według uznania. Film może być sporządzony na płytach DVD lub za dopłatą około 30 zł za Pendrive. Możemy tez go umieścić na google dysk aby klient mógł go sobie zwyczajnie ściągnąć. Obsługa jest dostępna przez cały dzień i reaguje na bieżące korekty lub życzenia klienta. Sesja na sali/w pobliżu sali nie jest dodatkowo płatna. Zdjęcia grupowe lub po kolei pary młodej z gośćmi są w cenie usługi. Kamerzysta stara się natomiast zrobić film maksymalnie dynamiczny, aby jak najwięcej się na nim działo oczywiście w jakości Full HD.

Nie filmujemy i nie fotografujemy zdarzeń, które mogłyby narazić kogokolwiek na śmieszność. Nigdy nie publikujemy jakichkolwiek materiałów bez wyraźnej zgody i autoryzacji klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Dodatkowa sesja zdjęciowa/filmowa realizowania NIE w dniu ślubu to koszt 500 zł.


Pozdrawiam/Best Regards

INSPIRATIONS Trainings & Events

Sylwester Kucharczyk

Mob. 605125735

E- mail: dj-sylvio@o2.pl

NIP: 5811802842, REGON: 367145808

Opinie (14)

super dj

Najlepszy dj przy którym się bawiłem!! super! polecam

mateusz nowak

Dodano: 2019-08-31 13:41:16 | Data uroczystości: 2019-07-13

Wspaniały!!!

Wszyscy sie wspaniale bawili. Zarówno najmłodsi jak i najstarsi. Dla każdego coś było. Do tego przerwy były krótkie, a jedyny minus tej zabawy, to taki, że nogi przez kilka dni mnie bolały. Cóż się dziwić?? W końcu wspaniale się bawiłam.

Elżbieta

Dodano: 2019-07-20 15:52:42 | Data uroczystości: 2019-07-20

Osiemnastka

Dziekujemy za zorganizowanie 18 -tych urodzin naszego syna. Świetna obsługa, przezabawna atmosfera, goście zadowoleni, zrównoważona muzyka dla dwóch pokoleń, z czystym sercem możemy polecić Dj Sylwio. Bożena i Sławek

Kasia kurowska

Dodano: 2018-04-30 17:27:09 | Data uroczystości: 2018-04-30

Kasia i Wojtek

Pan Sylwester obsługiwał nasze wesele jako DJ i dzięki Sylwestrowi był to wspaniale spędzony czas na tańcach i zabawach weselnych. Co do muzyki to zostawiliśmy wolną ręke Dj-owi i nie zawiedliśmy się. Było naprawdę super, zabawy weselne oraz muzyka na najwyższym poziomie . Naszym zdaniem Sylwester spisał sie rewelacyjnie i bedziemy kazdemu go polecac ..Pozdrawiamy :) 10/10

Katarzyna Zambrzycka

Dodano: 2018-02-07 21:33:07 | Data uroczystości: 2018-02-03

Doskonały wybór!

Długo zastanawiałam się jak pogodzić dużą rozbieżność gości na uroczystości. Wybój Sylwestra, jako łącznika pomiędzy młodszym i starszym pokoleniem był strzałem w dziesiątkę. Już na początku widać było, że ma doświadczenie w tym co robi i wie jak sprawić, żeby wszyscy wspaniale się bawili. Godna podziwu umiejętność zaangażowania wszystkich w zabawę, doskonałe wyczucie czasu i potrzeb gości. Mogę gorąco polecić Sylwestra na każdy rodzaj uroczystości.

Zuzanna Twardowska

Dodano: 2018-02-05 21:21:13 | Data uroczystości: 2018-01-27

Mega zabawa!

Sylwester to był nasz pierwszy wybór i zarazem strzał w 10! Już podczas pierwszej rozmowy można było wyczuć że wie i czuje to co ma zrobić. I zrobił to! Goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Od 1:30 grał non stop i impreza musiała być przedłużona;-) opinie gości tylko pozytywne :-DPrzez cały czas obserwuje i reaguje na to co dzieje się na parkiecie. Dobór muzyki na prawdę różnorodny. Weźcie Sylwka, nie będziecie żałować!Pozdrawiamy

Wiesia i Patryk

Dodano: 2017-11-13 21:38:17 | Data uroczystości: 2017-11-04

Daria i Ariel

Świetna organizacja i przygotowanie. Doskonały kontakt z para młodą i elastyczność dopasowania się do wymagań. Wiele pozytywnych opinii od gości weselnych. ZABAWA – REWELACJA. DJ Sylvio swoją charyzmą i ciężką pracą nadaje charakteru imprezy, i tak naprawdę spina cała imprezę nadając jej ład i porządek. Człowiek pełen pasji i pozytywnego nastawienia , widać że spełnia się w tym co robi.Od pierwszych dźwięków które zabrzmiały na naszym weselu, parkiet zasypał się wszystkimi gośćmi jacy byli na weselu. Dziękujemy jeszcze raz za super zabawę i polecamy każdemu kto marzy o super udanym weselu , bo z tym DJ-em na pewno będzie :)

Daria Buchholz

Dodano: 2017-10-16 20:49:03 | Data uroczystości: 2017-10-07

opinia

Z całego serca polecamy wraz z mężem Pana Sylwestra :) zabawy meeega śmieszne, goście zadowoleni, wybawieni. Pan Sylwester spełniał wszystkie nasze prośby nawet te nie typowe, muzyka różnorodna, każdy znalazł coś dl siebie. Polecamy z pełną odpowiedzialnością :)

Dagmara i Janek

Dodano: 2017-09-26 19:49:20 | Data uroczystości: 2017-09-22

Opinia

Z całego serca polecamy wraz z mężem Pana Sylwestra :) zabawy meeega śmieszne, goście zadowoleni, wybawieni. Pan Sylwester spełniał wszystkie nasze prośby nawet te nie typowe, muzyka różnorodna, każdy znalazł coś dl siebie. Polecamy z pełną odpowiedzialnością :)

Dagmara i Janek

Dodano: 2017-09-24 18:38:13 | Data uroczystości: 2017-09-22

Beata i Łukasz

Chcielibyśmy podziękować za tak cudowne poprowadzenie naszego wesela i poprawin nawet nie wyobrażałam sobie że będzie tak świetnie. Goście byli pod wielkim wrażeniem, każdemu podobało się nasze wesele. Goście nie schodzili z parkietu,a nogi bolały jeszcze przez parę dni po imprezie. Konkursy na weselu pierwsza klasa każdy brał udział było dużo śmiechu. Teraz z mężem możemy powiedzieć że to był Najpiękniejszy Dzień w Naszym Życiu a wesele mega udane dzięki Dj Sylvio. Z czystym sumieniem polecamy tego Dj ,ponieważ jest profesjonalistą który zna się na sprawie i bardzo się angażuje w to co robi lepiej się już nie da.Jeżeli chcecie żeby wasze wesele było cudowne i niezapomniane to wybierzcie Sylwka na pewno nie będzie żałować. Dziękujemy Sylwek.

Beata i Łukasz Kowalscy

Dodano: 2017-08-21 15:57:40 | Data uroczystości: 2017-08-12

Wesele

Z sylwestrem zaczęliśmy rozmawiać na 3 dni przed ślubem kiedy okazało się że nasz DJ jest nieuchwytny. Idealnie wyczuł nasz pomysł i dopasował do niego zabawy, oprawę muzyczną i świetlną. O samym weselu można byłoby pisać wiele, ale fakt że nasi goście nie schodzili z parkietu i trzeba było przedłużyć imprezę mówi chyba samo za siebie. Jeżeli szukacie profesjonalisty, który wyczuwa Wasz klimat i podąża za nim a przy tym robi wszystko żeby Państwo młodzi czuli się na swoim weselu wyjątkowo - DJ Sylwio będzie idealnym rozwiązaniem.

Alina i Kuba

Dodano: 2017-08-14 10:23:34 | Data uroczystości: 2017-07-28

podziękowanie

Serdeczne podziękowania za oprawę muzyczną naszych poprawin. Sylwek zapewnił nie tylko muzykę taneczną dla gości ale również zorganizował karaoke dla gości i mnóstwo zabaw dla dzieci. Dzieciaki były zachwycone a pozostali goście pod wrażeniem takiej różnorodności i pomysłowości DJ-a:) Gorąco polecamy przyszłym parom młodym.

Sylwia i Marisuz

Dodano: 2017-07-03 15:31:06 | Data uroczystości: 2017-06-25

Wesele

DJ Sylvio to specjalista w pełnym znaczeniu tego słowa. Moglibyśmy się rozpisywać w samych superlatywach o nim, ale najlepszą rekomendacją będzie to, że u nas na zabawie było dwóch muzyków weselnych i obaj zgodnie przyznali iż Sylwester jest wielkim specjalistą i chylą czoła jego organizacji oraz wyczuciu w łączeniu wszystkich zabaw . Nie wolno zapominać o kamerzyście, byłem na wielu weselach i nigdy nie widziałem takiego zaangażowania ze strony kamerzysty , bartdzo świetnie panowie razem z DJ współpracowali. Następną zaletą jest to że Wojtek( Kamerzysta ) został z nami do końca zabawy, a nie jak większość kolegów po fachu zmywa się o pierwszej godzinie. Bardzo polecam nie zawiedziecie się. Bardzo wam panowie dziękuje za tak zorganizowaną zabawę .

Michał Kosmowski

Dodano: 2017-06-28 22:10:11 | Data uroczystości: 2017-06-12

Wesele

Profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa, dopasował ilość atrakcji do potrzeb gości, poprowadził wesela w taki sposób żę wszyscy razem się bawiliśmy, a przerwy robił z wyczuciem, że każdy zdążył się najeść oraz napić wszystkiego :) i chętnie wracaliśmy do zabawy.Z DJ Sylwio bardzo szybko i sprawnie wprowadza się wszystkie zmiany w zależności od potrzeb.Należy dodać że Sylwester także współpracuje ze swoim fotografem i kamerzystą, który także staną na wysokości zadania, jest profesjonallistą przez duże P ( w odróżnieniu od innych kamerzystów Wojciech został i kamerował do samego końca. Wśród gości było dwóch muzyków weslnych z dużym doświadczeniem i byli pełni podziwu wykonania DJ oraz kamerzysty i to jest najlepsza rekomendacja. Polecam z czystym sumieniem, nie zawiedziecie się

Michał, Karolina

Dodano: 2017-06-24 14:01:45 | Data uroczystości: 2017-06-12

Pokaż więcej opinii »

Kalendarz

Obsługiwane województwa:
Najczęściej obsługiwane miasta:

Wyświetlenia oferty: 1789

 

Napisz wiadomość

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.