Po co chcecie zorganizować atrakcje?

Zastanówcie się na początku nad swoim celem, jeśli chodzi o atrakcje i tym, czy są wam one na pewno potrzebne. Przykładowo dla niektórych osób alkohol może być wystarczającą atrakcją i jeśli większość waszych gości należy do takiego grona, nie potrzebujecie niczego więcej poza drink barem, żeby ich zadowolić. Jeśli jednak zależy wam na tym, żeby Goście mieli większy wybór, przygotowałam mały poradnik z najpopularniejszymi atrakcjami weselnymi https://slubywplenerze.com.pl/atrakcje-weselne-poznaj-najpopularniejsze/.

Dla kogo są te atrakcje?

Przygotowujecie atrakcje dla siebie czy dla gości? Jakie grono będzie obecne na waszym weselu w większości? Kiedy dobrze się bawią? Może będzie u was sporo dzieci, które chętnie pobawią się z animatorem lub na zamku dmuchanym? W takim razie zerknijcie na mój poradnik odnośnie atrakcji dla dzieci https://slubywplenerze.com.pl/7-atrakcji-dla-dzieci-wesela-plenerze/. Przyjrzyjcie się swojej liście gości i wypiszcie kilka punktów, które waszym zdaniem będą dla nich ciekawe.

Które konkretnie atrakcje będą dla was najlepsze?

Właściwie atrakcji jest tak dużo i tak różne są ich rodzaje, że teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować atrakcje artystyczne, kulinarne, alkoholowe, fotograficzne, dla dzieci itd. podczas jednego przyjęcia. Żadne z nich nie wchodzą w drogę innym, ponieważ czego innego dotyczą. Jeśli więc mielibyście się zdecydować na jeden ich rodzaj to taki, który w waszym przypadku najlepiej się sprawdzi.

Podczas organizacji wesel w plenerze ustalamy wspólnie z parą młodą, które atrakcje możemy umieścić w razie odpowiedniej pogody na zewnątrz. Z pewnością takimi elementami są strefy chillout, gry i zabawy na powietrzu – dedykowane przestrzeni zewnętrznej.

Zaplanujcie je z głową

Po podjęciu decyzji i wyborze konkretnych atrakcji przychodzi czas na ich odpowiednie wykorzystanie. Zaplanujcie dobrze ich umiejscowienie w przestrzeni – tak, aby w miarę możliwości były dla wszystkich widoczne, i w czasie – aby, każdy zainteresowany mógł wziąć w nich udział. Jeśli jest to atrakcja jednorazowa to koniecznie zadbajcie o poinformowanie o tym gości, przez zespół prowadzący wesele i/lub w informatorach weselnych. Więcej porad znajdziecie na https://slubywplenerze.com.pl/

Mam nadzieję, że teraz wiecie już nieco więcej o weselnych atrakcjach zająć, ale jeśli nasuwają się wam pytania, piszcie do mnie śmiało!