Projekty tworzone dla Was przez firmę Carpentry Shop dostosowują się do aktualnych trendów i tego co teraz króluje jako motyw imprez okolicznościowych. Możliwość jaką dają klientom to dobrowolny wybór koloru farby każdego produktu z drewna. Wystarczy do nich napisać a oni staną na głowie, aby produkt był w kolorze w jakim życzy sobie klient, jeśli nie posiadają aktualnie farb czy spreju w danym odcieniu. Duży wybór wzorów oraz możliwość zupełnie darmowej personalizacji pozwala zachować oryginalność i niepowtarzalność wszystkich produktów jakie znajdziecie na carpentry-shop.pl. Kiedy masz własny pomysł na produkt, którego nie oferują również pisz śmiało, pomogą Ci stworzyć prezent idealny, brak dodatkowych kosztów za stworzenie projektu specjalnie dla Ciebie.

Bestsellerowymi produktami Carpentry Shop są księgi gości ślubne i urodzinowe w drewnianej okładce, w szczególności te z ankietami! Mają wiele wzorów na okładki oraz ankiety, lecz jeśli mimo dużego wyboru klient nadal oczekuje zmian, otrzymuje je tak, aby satysfakcja była stu procentowa. Jakość oferowanej przez nich księgi jest wzorowa. Świetna jakość druku i grawerunku, grubość kartki 250g zawsze bardzo mile zaskakuje klientów po otrzymaniu paczki.

Kolejnym hitem od nich są książeczki drewniane 15x15 lub 20x20, jako prośba o bycie chrzestnymi, choć zamawiane są również jako pamiątka chrztu, prezent na urodziny lub dla pary młodej. Książeczka jako poinformowanie swoich rodziców, że zostaną dziadkami z miejscem na zdj usg to piękny, wzruszający prezent, który będzie trwały latami!

Zastosowanie nie ma ograniczeń tak jak ich drewniane pudełka na pieniądze na magnes, które jako trzecia pozycja króluje w ich rankingu sprzedażowym. Grawer na wierzchu personalizowany, z motywem przewodnim imprezy, związane z hobby osoby, do której trafi, sentencją czy innym pomysłem oraz wewnątrz z życzeniami to super pamiątka kiedy zamiast prezentu wręczamy pieniądze lub bon/voucher dla solenizanta, nowożeńców, jubilatów! Musicie je zobaczyć!

Tak czy inaczej, każdy z produktów od Carpentry Shop dociera zawsze do klientów expresowo.

W ofercie Carpentry Shop znajdują się tylko niebanalne produkty, a wyjątkowości dodaje im darmowa personalizacja! Podoba Ci się projekt, lecz widzisz go trochę inaczej ? Napisz na fanpage'u Carpentry Shop na Facebooku lub poprzez stronę internetową carpentry-shop.pl. Chcesz zamówić gotową szkatułkę, ale dodatkowo chciałbyś wygrawerować w środku specjalną dedykacje ? Nie widzą przeszkód, aby również to zrobić to dla Ciebie za darmo!

Artykuł sponsorowany