Zbliża się najważniejszy dzień w Waszym życiu - dzień ślubu. Pełen wzruszenia, ciepłych słów oraz bycia blisko z tymi, których kochacie. Wśród zaproszonych gości znajdą się również Wasi rodzice - osoby, które zasługują na szczególne podziękowania. Jak wyrazić im wdzięczność, jaki prezent wręczyć i dlaczego to tak ważne, by w trakcie wesela poświęcić kilka chwil na podziękowania dla rodziców?

Jak wyglądają podziękowania dla rodziców?

To, jak będą wyglądać podziękowania dla rodziców, zależy wyłącznie od Was. Musicie przed przyjęciem zdecydować i uzgodnić chociażby z zespołem lub DJ-em, o której nastąpi ten moment i w jaki sposób przebiegnie.

Najczęściej Młode Pary decydują się podziękować rodzicom późnym wieczorem, około godziny 22-23, lub podczas tradycyjnych oczepin. Najpopularniejszą formą wyrażenia wdzięczności są życzenia, wspólny taniec z mamami i ojcami oraz wręczenie drobnego prezentu (bukietu kwiatów, kosza słodyczy, fotoksiążki). To dobry czas, by powiedzieć coś od serca i zrezygnować z gotowych wierszyków znalezionych w Internecie, a postawić na słowa, które popłyną od Was. Życzenia i cytaty możecie również zapisać na uroczystej kartce, w formie odręcznego listu albo w fotoksiążce.

Dlaczego podziękowania dla rodziców są tak ważne?

Być może zastanawiacie się, czy podziękowania są konieczną częścią przyjęcia weselnego. Oczywiście tego zwyczaju nie trzeba dotrzymywać, zwłaszcza jeśli krępujecie się przed wszystkim gośćmi dziękować swoim rodzicom. Pamiętajcie jednak, że okazanie wdzięczności jest niezwykle ważne.

To często rodzice wspierają Was od momentu zaręczyn aż po złożenie przysięgi. Finansują część bądź całość wesela, doradzają, przeżywają każdy dzień przygotowań tak samo jak Wy. Angażują całe swoje siły, aby ślub i przyjęcie było spełnieniem Waszych marzeń. Wesele to najbardziej odpowiedni moment, by im za to podziękować, a przy okazji wyrazić wdzięczność za opiekę, trud wychowania i tworzenie dla Was kochającego domu przez wiele lat.

Prezent, który wywoła wzruszenie

Podziękowaniom towarzyszą prezenty. To zwykle drobne upominki, które mają wywołać uśmiech na twarzach rodziców. A co bardziej ich wzruszy i rozweseli niż wspomnienia wspólnych, pięknych chwil? Pierwsza rodzinna wycieczka, pierwszy dzień w szkole, pierwsze samodzielne wakacje… Te najwspanialsze wspomnienia zawsze przechowujemy w pamięci, ale również na zdjęciach. Chcemy wracać do zatrzymanych obrazów, które przypominają o szczęśliwych chwilach z przeszłości. Kadry tworzą historie Waszych rodzin, są ich wizualnym zapisem. Wystarczy na nie spojrzeć, by niczym wehikułem czasu wrócić do miejsc, zapachów, dźwięków.

Dzięki fotoksiążce ułożycie swoje ulubione zdjęcia w opowieść pełną uśmiechów. Prezent złożony z wyjątkowych fotografii będzie nie tylko idealnie prezentował się wśród rodzinnych albumów, ale przede wszystkim wywoła ogromne wzruszenie. Spersonalizowany upominek to najlepszy wybór na tak wyjątkową okazję.

Strona Printu daje możliwość wybrania jednego spośród kilkunastu szablonów przeznaczonych właśnie na podziękowania rodzicom - fotoksiążka będzie świetnie pasowała do takiej okoliczności. Bez trudu zapełnicie ją zdjęciami w taki sposób, by całość wyglądała estetycznie i pięknie. Dodatkowo obok fotografii możecie dodać elementy graficzne oraz tekstowe, jak chociażby cytaty, krótkie i dłuższe podziękowania, wierszyki. Dzięki temu fotoksiążka Printu będzie jeszcze bardziej unikalna. Wręczcie ją jako główny upominek bądź uzupełnijcie nią inny prezent, na przykład kosz ze słodyczami.

Podziękowania dla rodziców to ważny moment całej uroczystości. Bez względu na to, jaką formę podziękowań wybierzecie, pamiętajcie, że rodzicom zależy na Waszych szczerych, płynących z głębi serca słowach i życzeniach. Spersonalizowany prezent, taki jak fotoksiążka, jest ich dopełnieniem i trwałą pamiątką tej ujmującej chwili.

Artykuł sponsorowany