Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu człowieka. Chcemy ten dzień świętować w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Oprócz zaproszenia słownego warto przygotować karty, w których najbliżsi zawsze znajdą wszystkie informacje. Jakie zaproszenia wybrać?

Klasyczne zaproszenie na ślub

Jeśli bierzemy pod uwagę klasyczne zaproszenia ślubne - liczy się przede wszystkim prosta forma z zachowaniem elegancji. Okładka zazwyczaj składa się z grafiki bezpośrednio nawiązującej do kategorii uroczystości: znajdują się na niej wizerunek pary młodej, obrączki, gołąbki czy aniołki.

W środku zaproszenia znajdują się natomiast wszystkie niezbędne informacje. Goście w każdej chwili mogą sprawdzić kiedy się pobieracie, w którym kościele czy urzędzie mają się stawić.

W ostatnim sezonie na klasycznych zaproszeniach zaczęły pojawiać się również eleganckie ornamenty i kokardki – może Wam też przypadną do gustu?


Więc chodź, pomaluj mój świat…

Klasyczne zaproszenia najczęściej są złoto-białe, biało-czarne. A gdyby tak… nadać im kolorów?

Przed Wami nie stoją żadne ograniczenia – wybierajcie swoje ulubione kolory, bawcie się nimi, mieszajcie. Barwy i wzory mogą nawiązywać do motywu ślubu lub po prostu do koloru dekoracji na sali weselnej.

Stwórzcie zaproszenia na ślub. WASZ ślub!

Boho naturalność

W ostatnim sezonie bardzo modne były motywy roślinne, bardzo mocno nawiązujące do natury. Brązowy papier, kwiaty, papierowe wstążki. Jeśli kochacie naturalność, to styl boho powstał właśnie dla Was!


Fotozaproszenie

Coraz częściej młode pary stawiają na fotozaproszenia, czyli zaproszenia z ich zdjęciami. Cóż piękniej przypomni gościom o ślubie niż uśmiechnięci zakochani?

Forma jest dowolna: zdjęcie może być jedno lub może ich być wiele, mogę znajdować się one na okładce zaproszenia lub wewnątrz, mogą być również dodatkową wkładką.

Tak naprawdę liczy się pomysł i samo zdjęcie… no i jakość. Warto pamiętać, że fotki na złym papierze tracą na jakości.


Indywidualność ponad wszystko

Wydawałoby się, że samo zdjęcie jest już szczytem zindywidualizowania zaproszenia – nic bardziej mylnego. Często ta esencja par młodych nie objawia się w ich wystylizowanych fotografiach, a w zabawnych grafikach czy konkretnym motywie zaproszeń.

Zaproszenia mogą odwoływać się do hobby przyszłych małżonków, do ich ulubionego filmu czy po prostu motywu ślubu. Ważne, żeby już na pierwszy rzut oka było widać o czyj ślub chodzi!

Artykuł sponsorowany