Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. W dzisiejszych czasach organizacja tej uroczystości wraz z późniejszym weselem to spore wyzwanie. Trzeba dopasować każdy element, od zaproszeń przez różnego rodzaju dodatki, aż do planu przebiegu ceremonii oraz przyjęcia weselnego, w taki sposób, aby zarówno Państwo Młodzi, jak i zaproszeni goście byli zadowoleni i długo wspominali ten wyjątkowy dzień.

Rodzaje zaproszeń

Wybór, jaki oferują zaproszenia ślubne jest naprawdę duży, dlatego warto wcześniej zastanowić się, jaki będzie motyw przewodni całego wydarzenia. Na topie jest obecnie styl boho, który cechuje się sielankowymi motywami, nawiązującymi do naturalności. Zaproszenia zdobione przepięknymi kwiatami i motywami roślinnymi z pewnością zachwycą weselnych gości. Wielbicielom klasyki i elegancji na pewno spodobają się zaproszenia w kolorze czerni i bieli. To ponadczasowe połączenie, które dzięki swojej prostej formie jest bardzo gustowne. Nadal w modzie są zaproszenia w stylu vintage lub rustykalnym, a także koronkowe i kwiatowe.

Ekologia wkroczyła do wszystkich dziedzin życia – nie inaczej jest w przypadku ślubów. Eko zaproszenia powstają z papierów naturalnych, np. z papieru brązowego i mogą zawierać elementy tekturki. Eleganckie zaproszenia ślubne to propozycja dla osób ceniących sprawdzone rozwiązania. Klasyczne, dobranego kolorystycznie zaproszenia zawsze są na topie.

Oryginalne zaproszenia ślubne

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wybór zaproszeń ślubnych o charakterze humorystycznym. Są one często wybierane przez osoby mające wyjątkowe poczucie humor i dystans do siebie. Takie zaproszenia wzbudzają uśmiech u gości i z pewnością są oryginalnym wyborem.

Można również zdecydować się na zaproszenia ze zdjęciem Młodej Pary. Mogą być romantyczne, eleganckie czy zabawne, a przy tym jedyne w swoim rodzaju. Takie zaproszenia będą jednocześnie świetną pamiątką z tego niezwykłego dnia.

Artykuł sponsorowany