Nie da się ukryć, że trendy w branży jubilerskiej podlegają identycznym regułom, co trendy w modzie. Aktualnie obok klasycznych modeli, czyli w tym przypadku diamentów i żółtego złota, z roku na rok można zauważyć innowacyjne rozwiązania w biżuterii zaręczynowej. Coraz częściej pojawiają się tam np. nowe propozycje kształtów, możemy zauważyć także łączenie kruszców i kamieni. Z uwagi na ogromne zróżnicowanie tego typu produktów na rynku, zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych sklepach jubilerskich można bez problemu znaleźć tanie pierścionki zaręczynowe, które przyciągają swoim wzornictwem, różnorodnością użytych surowców oraz jakością. Na jakie produkty mogą zdecydować się panowie? Obok ponadczasowych i klasycznych rozwiązań, czyli diamentów można znaleźć całą gamę pięknych klejnotów, które zachwycają swoim wyglądem.

Pierścionki zaręczynowe z kamieniem w kształcie gruszki

Biżuteria zaręczynowa z kamieniem w kształcie gruszki to hit jeśli chodzi o mijający oraz przyszły rok. Ten model założony na delikatną, kobiecą dłoń przypomina kroplę wody. Co więcej, dzięki swojej smukłej formie optycznie wyszczupla palce, zwłaszcza w sytuacji, gdy kamień jest skierowany swoim spiczastym końcem do góry. Nie da się ukryć, że pierścionki zaręczynowe z kamieniem w kształcie gruszki to rozwiązanie dla nieco odważniejszych pań, które lubią podążać za trendami.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z prostokątnym brylantem w stylu retro

W nadchodzącym sezonie jednymi z najbardziej pożądanych modeli będą pierścionki z prostokątnym brylantem w stylu retro, w iście królewskim wydaniu. Ta biżuteria z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom stylu glamour. Oczywiście brylant można zastąpić innym kamieniem szlachetnym. Wszystko zależy od gustu mężczyzny oraz preferencji jego wybranki.

Brylant otoczony kamieniami - absolutny bestseller

Oryginalne pierścionki zaręczynowe to te modele, które oprócz tego jednego brylantu są otoczone także wieloma małymi kamieniami. Wbrew pozorom ta biżuteria zaręczynowa nie musi być pierścionkiem w wydaniu “na bogato”. Jednak z drugiej strony nie da się ukryć, że całość przyciąga wzrok. W przypadku tych modeli środkowy brylant jest zazwyczaj mniejszy od tego, który występuje sam w biżuterii zaręczynowej, a otaczające go oczka mogą być nawet kolorowymi kamieniami. Wyjątkowe i oryginalne pierścionki zaręczynowe kupisz tutaj

.

Złoto w różnych odcieniach

Pierścionek zaręczynowy nie musi być klasyczny. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się modele z różowego złota. Okazuje się także, coraz więcej panów decyduje się na tego typu rozwiązanie. Biżuteria zaręczynowa w odcieniu rose gold jest uwielbiana m.in. przez amerykańskie aktorki. Co więcej, różowe złoto daje paniom wiele możliwości jeśli chodzi o łączenie biżuterii. Bez problemu dopasujemy do niego złotą obrączkę czy srebrne kolczyki.

Delikatne, a z drugiej strony niezwykle oryginalne pierścionki zaręczynowe łamią konwencję tradycyjnej biżuterii ślubnej. Najczęściej są to wąskie modele z niewielkimi zdobieniami, dlatego świetnie wpisują się w nadchodzące trendy. Ich niekonwencjonalna forma z pewnością wyróżni z tłumu każdą przyszłą pannę młodą.