Moda pojawia się obecnie w każdej dziedzinie życia. Dość mocno związana jest także ze ślubem, do którego pary młode przygotowują się przeważnie całymi latami. W takim okresie wybierają dla siebie m.in. obrączki, mając do dyspozycji obrączki ślubne z tytanu, obrączki kolorowe czy obrączki z dżetami bądź diamencikami. Jest ich w sklepach jubilerskich tak wiele, że przeglądający je człowiek może szybko dostać oczopląsu i kompletnie się wśród nich pogubić. Warto zatem przed udaniem się do tych punktów sprzedażowych sprawdzić aktualne trendy. W sezonie letnim 2017, czyli podczas pory roku przeznaczonej na uroczystości ślubne, najmodniejsze stały się obrączki bardzo oryginalne.

Karbon i tytan

Właśnie na rynek trafiły te dwa niezwykłe materiały. Niegdyś szczególnie podobały się one mężczyznom, którzy nosili wykonane z nich pierścienie i grube sygnety. Tworzywa te idealnie nadają się również do projektowania niepowtarzalnych, zwracających na siebie uwagę i przy tym wytrzymałych obrączek. Czasami taka obrączka ślubna z tytanu posiada pewne elementy czarnego karbonu lub odwrotnie, pierścień z karbonu zawiera tytanowe detale. Główną zaletą tej biżuterii jest jej trwałość, a przy tym całkiem niska waga. Mimo solidnego wykonania i z pozoru masywnej konstrukcji obrączki te są bardzo lekkie i praktycznie niewyczuwalne na palcu.Kompletny misz-masz

Jeżeli natomiast para, nawet po zapoznaniu się z aktualnymi i przyszłymi trendami, dalej nie będzie potrafiła wybrać, czy woli biżuterię z karbonu, brązu czy jednak podstawowe i najpopularniejsze obrączki ślubne z tytanu, optymalnym rozwiązaniem będzie dla niej połączenie tych wszystkich stylów. Najlepsi producenci biżuterii stworzyli właśnie coś takiego. Wykorzystali aż trzy materiały, czyli tytan, brąz oraz karbon, przygotowując z nich różnorodne pary obrączek. Na pewno młodzi ludzie, którym zależy na wyróżnianiu się, powinni się im lepiej przyjrzeć, bo prawdopodobnie od razu się im spodobają.

Połączenia kolorystyczne

Jeżeli chodzi natomiast o najmodniejsze kolory obrączek, już od dawna odchodzi się od klasycznego złota czy eleganckiego srebra. Teraz łączy się ze sobą przeciwstawne barwy, dlatego efekt kontrastu jest bardzo wskazany. Występuje na obrączkach ślubnych z tytanu, które niekiedy są srebrne, a zawierają dodatkowe, czarne elementy (np. z karbonu). Oczywiście producenci mieszają ze sobą wyłącznie barwy klasyczne i uniwersalne, głównie różne odcienie srebra, bieli i czerni, bo skoro obrączki są noszone bezustannie, muszą pasować do wszystkiego.

Artykuł sponsorowany