Grube, gęste i długie rzęsy to nieodłączny atrybut Panny Młodej. Wiele kobiet pogoni za rzęsami do nieba decyduje się na doklejenie sztucznych włosków. Bywa, że te nie przetrwają do końca wesela. Sztuczne rzęsy są bowiem nieprzewidywalne: potrafią się odklejać w kącikach oczu lub całkowicie odpadają z powieki. O ile nie mamy obok profesjonalnej makijażystki – nie dokleimy ich już tak precyzyjnie. Na szczęście na ratunek spieszy odżywka do rzęs.

Czym jest odżywka do rzęs?

Odżywka do rzęs to kosmetyk o zintensyfikowanym działaniu. Została stworzona specjalnie po to, by w krótkim czasie odżywić, pogrubić i wydłużyć rzęsy. Jej niebywałą zaletą jest to, że działa na nasze własne włoski, które dzięki niej pokazują pełnię swoich możliwości: zaczynają rosnąć dłuższe i piękniejsze, ponieważ faza ich wzrostu znacznie się wydłuża. Odżywka działa bezpośrednio na cebulki, czyli na najważniejszą część rzęs, odpowiadającą za ich zdrowie i wygląd.

Jak stosować odżywkę do rzęs?

Stosowanie odżywki do rzęs nie wymaga żadnych pracochłonnych, zajmujących czas zabiegów kosmetycznych. Jej aplikacja przebiega sprawnie i szybko – należy nałożyć ją na powiekę tuż za linią rzęs. Jedno, szybkie i sprawne pociągnięcie aplikatorem (pędzelkiem) wystarczy: dobra odżywka do rzęs natychmiast wchłania się w skórę i dociera do cebulek. Nakładając odżywkę należy pamiętać jedynie o tym, aby powieka była czysta i pozbawiona kosmetyków. Najlepiej robić wieczorem, po demakijażu twarzy.

Odżywka do rzęs przed ślubem – kiedy zacząć kurację?

Najlepsze odżywki do rzęs działają bardzo szybko: już w kilka tygodni możemy doczekać się efektów. Aby mieć maksymalnie długie włoski, dobrze jest zacząć kurację 3 miesiące przed ślubem – wówczas będziemy pewne, że rzęsy urosną długie i gęste.

Dlaczego odżywka do rzęs jest lepsza niż sztuczne rzęsy?

Niebywałą zaletą odżywki do rzęs jest to, że nie daje ona stały efekt długich rzęs. Podczas gdy sztuczne włoski po prostu zdejmujemy po weselu, te wyhodowane z pomocą odżywki towarzyszą nam jeszcze długie miesiące – wystarczy regularnie ją aplikować. W ten sposób codziennie i w każdej sytuacji jesteśmy pewne, że nasze rzęsy są zniewalające.

Artykuł sponsorowany