Źródło: www.inbaldror.co.il

Suknie ślubne z dekoltem na plecach są zjawiskowe. Wyglądają rewelacyjnie na każdej kobiecie dodając jej zarówno uroki, jak i seksapilu. Kształt i wielkość wycięcia zależą od indywidualnych upodobań każdej Panny Młodej, dlatego wybór jest praktycznie nieograniczony! Zobaczcie te najciekawsze wycięcia sukien ślubnych, jakie udało nam się znaleźć.

Suknie ślubne z wycięciem na plecach

Plecy w sukni ślubnej można pokazać przez wycięcie w sukni. Wycięcie może być w kształcie koła, rombu, a nawet serca. Zazwyczaj wykończone jest piękną koronką, która dodaje delikatności takim odważnym fasonom.

Źródło: www.stylemepretty.com

Źródło: hwww.nikitabruidsmode.nl

Źródło: www.luulla.com

Suknie ślubne z paskiem wzdłuż kręgosłupa

Pięknie i troszkę egzotycznie. Pasek wzdłuż kręgosłupa może być zrobiony z koronki lub wysadzany cekinami czy kryształkami.

Źródło: www.modwedding.com

Źródło: www.weddingforward.com

Suknie ślubne z całkowicie odkrytymi plecami

Opcja dla super odważnych Panien Młodych, które mają śliczne plecy – suknia z całkowicie odkrytymi plecami. Głębokość wcięcia jest uzależniona od indywidualnych upodobań Panny Młodej. Może być tylko do poziomu łopatek (większość sukni ślubnych tak właśnie wygląda), albo może pójść troszeczkę niżej, i niżej, i niżej odsłaniając nawet lędźwie.

Źródło: www.huffingtonpost.com

Źródło: www.weddingforward.com

Źródło: www.deerpearlflowers.com

Źródło: www.bellethemagazine.com

Suknie ślubne z transparentnymi plecami

Idealna suknia ślubna dla urodzonych kusicielek! Niby na całych plecach jest materiał, ale go nie widać… Na transparentnym materiale mogą być jeszcze naszyte różne ozdobne aplikacje, które przyciągają wzrok tym bardziej.

Źródło: www.deerpearlflowers.com

Źródło: www.inessa-salon.com.ua/a>

Źródło: www.weddinginspirasi.com

Źródło: www.bellethemagazine.com

Suknie ślubne z ozdobnymi plecami

Plecy sukien ślubnych mogą być też pięknie przyozdobione przez koraliki, perły, czy koronkę.

Źródło: www.stylemepretty.com

Źródło: www.modwedding.com

Pozdrawiam, Olga Stępień

Tagi: suknie ślubne, suknie ślubne z odkrytymi plecami, tył sukni ślubnej, koronkowe suknie ślubne z odkrytymi plecami, suknie ślubne z koronki z odkrytymi plecami