Wieczór panieński to impreza, którą według tradycji przygotowują przyjaciółki panny młodej, a przede wszystkim jej świadkowa. Sama przyszła panna młoda nie powinna zajmować się organizacją, a nawet znać wszystkich szczegółów odnośnie wieczoru panieńskiego. Wszystko, co z nim związane, bywa przygotowywane w formie niespodzianki, która ma zapisać się w pamięci i nieco ulżyć w stresie związanym ze ślubnymi przygotowaniami. O czym należy poinformować pannę młodą, a co dla jak najlepszego efektu warto zachować w tajemnicy aż do ostatniego momentu?

Co panna młoda powinna wiedzieć o swoim wieczorze panieńskim?

Przede wszystkim nie należy utrzymywać w tajemnicy przed przyszłą panną młodą całego wieczoru panieńskiego. Choć zabranie jej na zupełnie niespodziewaną imprezę mogłoby mieć swój urok, warto pamiętać, że przed ślubem może ona mieć bardzo napięty grafik. Uprzedzona wcześniej ma szansę uwzględnić w nim imprezę, na której przecież nie może jej zabraknąć.

Chociaż przyszła panna młoda powinna być poinformowana o dacie wieczoru panieńskiego, nie przeszkadza to w zachowaniu szczegółów imprezy w tajemnicy. Jeśli całe przedsięwzięcie zostało solidnie zaplanowane, nie musi nawet wiedzieć, gdzie dokładnie będzie odbywać się wieczór, jaki będzie jego motyw przewodni, kto pojawi się na imprezie, albo jakie właściwie atrakcje zostały przewidziane dla wszystkich gości.

Chociaż wiele elementów wieczoru panieńskiego może być ciekawą niespodzianką dla przyszłej panny młodej, pewne kwestie mogą wymagać konsultacji z nią jeszcze przed imprezą. Odnosi się to między innymi do obecności jej mamy lub teściowej, albo tradycji, by na wieczorze panieńskim niektóre gry czy nawet dekoracje odnosiły się do tematyki erotycznej. Trudno oddzielić takie tematy od okoliczności, gdy świętuje się stały związek z jednym mężczyzną. Zanim jednak na imprezie pojawi się jakiekolwiek dildo, warto zapytać, jakie podejście do takich gadżetów ma osoba, dla której się ją wyprawia, żeby nie czuła się skrępowana.

Prezenty na wieczór panieński – utrzymaj je w tajemnicy!

Prezenty przygotowywane na wieczór panieński z całą pewnością powinny zostać niespodzianką dla przyszłej panny młodej. To tradycja, żeby z tej okazji, podobnie jak na samym ślubie, podarować elegancki prezent, jednak nie należy o nim wspominać. Nawet mając trudności z jego wyborem, warto naradzić się z bliskimi, zamiast zadawać bezpośrednie pytania. Upominki-niespodzianki potrafią zrobić znacznie większe wrażenie niż prezenty, których można się spodziewać. Istnieje duża szansa, że zabiegana panna młoda w zupełności o nich nie pomyśli, a wtedy otrzymane jeszcze mocniej zapadną jej w pamięć.

Co podarować przyjaciółce z okazji wieczoru panieńskiego? Znając ją dobrze, można wybrać akcesoria dopasowane do okazji, w tym na przykład gadżety intymne od EasyToys. Mile widziane są także prezenty takie jak na przykład elegancki szlafrok z połyskującego materiału, na którym złotą nitką wyszyte są słowa „panna młoda”. W sklepach znaleźć można także biżuterię i inne dodatki, na które naniesiono podobne tematyczne dedykacje.

Szukając eleganckiego prezentu na wieczór panieński, warto sięgnąć po kilka sprawdzonych klasyków jak na przykład komplet kieliszków do wina albo bon na zabiegi kosmetyczne. Przy wyborze prezentu warto pamiętać tylko o jednym – upominki otrzymywane z okazji ślubu zwykle przeznaczone są dla pary, natomiast te z okazji wieczoru panieńskiego mają służyć przede wszystkim przyszłej pannie młodej.

Artykuł sponsorowany