Źródło: www.danskphotography.com.au

W dniu ślubu to przysięga, którą sobie składacie, jest dla Was największym prezentem. Jednak czasem Pary Młode chcą obdarować się czymś jeszcze. Małym drobiazgiem od serca, który zostanie im na pamiątkę. Coś, co będzie wywoływać na twarzy uśmiech i łzy wzruszenia. Mamy kilka propozycji dla Panien Młodych, które chciałyby zaskoczyć czymś swoich mężów:

1. Piosenka

Najbardziej efektowny sposób, który na pewno zostanie uwieczniony na każdym smartfonie na weselu. Jeśli ładnie śpiewasz i nie stresujesz się występem przed większą publicznością, wybierz jakąś piosenkę o miłości, która kojarzy Ci się właśnie z przyszłym mężem i zaśpiewaj ją dla niego na weselu!

2. Taniec

Jeśli nie czujesz się najlepiej przed mikrofonem, to może lubisz tańczyć? Zorganizujcie z koleżankami kilka lekcji tańca i stwórzcie układ godny samej Beyonce! Wy będziecie się świetnie bawić przygotowując się do zatańczenia układu na weselu, a goście i Pan Młody oszaleją z zachwytu oglądając Was!

3. Zegarek

Dobrym pomysłem może być kupienie czegoś, co Twój przyszły mąż będzie mógł nosić przy sobie. To może być ładny zegarek z grawerem lub portfel. Spinki do mankietów lub jakaś książka. Ty najlepiej wiesz, co Twój Narzeczony lubi. Nie zapomnij o dedykacji od serca, bo to ona jest w tym najważniejsza.

4. Słoik życzeń

Idealny pomysł dla niepoprawnych romantyczek. Na małych karteczkach napisz krótkie życzenia, np. „śniadanie do łózka”, „wyjazd za miasto”, „masaż” itp. Karteczki włóż do słoika i wręcz mężowi w prezencie. A on w ciągu najbliższego roku będzie mógł wykorzystywać swoje życzenia ze słoika. Co Ty na to?

5. Dedykacja

Jeśli macie jakąś ulubioną piosenkę, wykorzystaj okazję i zadedykuj ją mężowi na weselu. Możecie się nawet wcześniej umówić, że każde z Was dedykuje jedną piosenkę niespodziankę dla drugiej osoby. Kto wie, może wybierzecie tę samą piosenkę…?

6. Wiersz, list

A może lubisz pisać? Napisz coś dla ukochanego. Jeśli z wierszami Ci nie po drodze, niech to będzie list. Taki prawdziwy list miłosny. Napisz, co Ci się podoba w ukochanym najbardziej. Za co i pomimo czego kochasz Go nad życie? Lubisz, jak się uśmiecha? Rozczula Cię jego spojrzenie? Napisz mu to. Co chciałabyś mu obiecać na resztę życia? Nie musisz czytać tego przy wszystkich gościach. Niech to będzie Wasza osobista przysięga małżeńska odczytana bez świadków, na osobności.

7. Pokaz zdjęć, film

Pokaz slajdów ze zdjęciami z dzieciństwa jest zawsze udaną niespodzianką. Zestaw swoje zdjęcia ze zdjęciami narzeczonego w tym samym wieku. Może oboje macie zdjęcia na rowerach? Albo pod choinką w przedszkolu i z balu przebierańców? Taki pokaz zdjęć opatrzony Twoim komentarzem jest też świetną atrakcją dla gości, którzy będą mieli okazję poznać Was trochę lepiej.

Pozdrawiam, Olga Stępień

Tagi: prezent dla męża w dniu ślubu, prezent niespodzianka dla męża, pomysł na prezent od pani młodej, jaka niespodzianka dla męża, niespodzianka weselna dla męża, niespodzianka dla pana młodego od młodej