Prezent na ślub powinien sprawić dużo radości i przyjemności. Taki podarunek wcale nie musi być praktyczny. Obecnie coraz rzadziej kupuje się sztućce, zastawy stołowe oraz garnki, a częściej wręcza się kopertę z pieniędzmi lub przekazuje voucher prezentowy.

Odprężający weekend dla zakochanych

Po ślubie nie wszystkie pary mogą wybrać się w podróż poślubną. Czasami problemem jest brak finansów, a w innych sytuacjach niewystarczająca ilość czasu na wyjazd. Właśnie dlatego jako prezent na ślub dla pary młodej można wybrać weekendowy wyjazd. Taki opłacony urlop dobrze zrobi świeżo upieczonym małżonkom, którzy mogą być zmęczeni po przygotowaniach ślubnych oraz weselu. Warto wybrać voucher, który ma dłuższą datę ważności, ponieważ dzięki temu osoby obdarowane będą mogły swobodnie wybrać dla siebie odpowiedni czas na wyjazd. masaż oraz poczęstunek winem musującym.

Romantyczna kolacja dla pary młodej

Kolejnym ciekawym pomysłem na ślubny prezent jest voucher na kolację dla małżonków. W końcu po ślubie wcale nie muszą skończyć się randki! Można wybrać coś tradycyjnego, na przykład kolację w stylu włoskiej lub polskiej kuchni, ale równie dobrze można nieco zaszaleć. Świetnym pomysłem jest kolacja w ciemności, w przypadku której menu okryte jest tajemnicą.masaż oraz poczęstunek winem musującym.

Interaktywny spektakl z ucztą

Interaktywny spektakl to idealne rozwiązanie dla par, które lubią chodzić do teatru, opery, kabaretu. Tego typu przedstawienie opiera się na inscenizacji, w trakcie której partnerzy będą mogli wczuć się w historie, łamigłówki i zagadki. Zabawa odbywa się przy stolikach, a zagadki mogą polegać na przykład na uwolnieniu kogoś z opresji. Do tego dochodzi uczta dla zmysłów, czyli pyszna kolacja składająca się z przystawki, dania głównego, deseru i drinka. Całe menu owiane jest tajemnicą, natomiast można wybrać, czy potrawy mają być mięsne, rybne, czy też wegetariańskie. Taki prezent to zupełnie nowy wymiar zabawy, który może sprawić wiele przyjemności młodej parze. masaż oraz poczęstunek winem musującym.

Masaż dla dwojga

Jeszcze innym, ciekawym pomysłem na prezent na ślub jest zakup vouchera na masaż dla dwojga. Taka atrakcja może być dodatkiem do koperty z pieniędzmi i stanowić naprawdę miłe urozmaicenie. Masaż świetnie sprawdzi się dla osób, które żyją w ciągłym stresie i napięciu, a także dla tych, które po prostu lubią spędzać czas w ciekawy sposób. Taki podarunek obejmuje godzinny masaż oraz poczęstunek winem musującym.

Artykuł partnera