Rocznica ślubu przypomina o jednym z najpiękniejszych dni, jaki człowiekowi jest dane przeżyć. Warto pielęgnować te emocje, które wywołują uśmiech na twarzy. Takich rzeczy nie da się wymazać z pamięci. Jeśli Twoja rocznica ślubu zbliża się i brakuje Ci pomysłu na uczczenie tego dnia, to wiedz, że nie masz się czego obawiać! Sprawdź, jak w prosty sposób okazać swojej kobiecie wdzięczność, szacunek i dowód olbrzymiego uczucia, jakim ją darzysz.

Zaręczam, że o Tobie nie zapomnę – czyli rocznicowe pierścionki z brylantami

Pamiętanie o rocznicy ślubu jest niezwykle istotne w małżeństwie. Wystarczy wpis w kalendarzu lub przypomnienie w telefonie, aby ten dzień nie umknął w natłoku codziennych wydarzeń i obowiązków. Poza samą pamięcią o rocznicy warto też pamiętać o przygotowaniu na tę okazję wyjątkowego prezentu dla swojej drugiej połówki. Ponadczasowym i zawsze trafnym wyborem są brylanty. Nigdy nie wychodzą z mody i zawsze są w dobrym tonie. Szczególnie jeśli kamień znajduje się w pięknym pierścionku. Przykładem może być ten wykonany z białego złota.

P0567BB from ACLARI on Vimeo.

Ta klasyczna propozycja z pewnością spodoba się paniom, ceniącym sobie minimalizm, prostotę i nienachalną elegancję. Jeśli natomiast Twoja kobieta jest pełna temperamentu, lubi luksus i bogactwo to koniecznie sprawdź pierścionek z żółtego złota oblepiony mieniącymi się brylantami.

Dla minimalistek, ceniących harmonię i zasadę „mniej znaczy więcej” warto zwrócić uwagę na ozdobę wykonaną z białego złota ze stabilnie osadzonym i oszlifowanym diamentem.

Będzie go nosić z dumą - jaką zawieszkę kupić żonie na rocznicę?

Jeśli nie do końca przekonują Cię pierścionki, to powinieneś przemyśleć zakup zawieszki. Wybrana z konkretną intencją i specjalnie dobranym kamieniem jest wyjątkowym podarunkiem. Przykładem może być zawieszka wykonana z białego złota, obsadzona brylantami i szafirem.

Szafirom przypisuje się właściwości ochronne. Mają pomagać w utrzymaniu urody i młodości, a jednocześnie pozytywnie wpływają na energetykę ciała oraz ogólne samopoczucie. Szmaragdy są symbolem wierności i skromności. Kobiecie z ognistym temperamentem z pewnością przypadnie do gustu zawieszka z rubinem. Te krwistoczerwone kamienie pobudzają zmysły i symbolizują miłość, namiętność, odwagę oraz obfitość.

Kolczyki? Słuszny wybór!

Ozdobą, bez której wiele kobiet nie wyobraża sobie życia, są kolczyki. Warto zwrócić uwagę na kolczyki z diamentami. Wyrażając miłość, niekiedy warto pójść w możliwie prostą symbolikę i podarować swojej wybrance kolczyki w kształcie serca ozdobione gustownymi kamieniami. Równie urocze są kolczyki z białego złota wysadzane diamentami w kształcie gwiazd, które to jeszcze niedawno mogliście oglądać razem, leżąc nocą na trawie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to poza pomysłem na prezent, masz również wskazane idealne okoliczności do wręczenia. Taki plan po prostu musi się udać.

Diamonds are forever

Biżuteria jest uniwersalnym sposobem, aby sprawić kobiecie przyjemności. Jeśli szukasz jubilera, który w swojej ofercie posiada wyjątkowo zaprojektowane produkty, to koniecznie zapoznaj się z ofertą Aclari Diamonds. Pamiętaj, że o swoją ukochaną warto dbać każdego dnia, ale w rocznicę ślubu nieco bardziej!

Artykuł sponsorowany