Bukiety, koperty z pieniędzmi i czekoladki należą do najczęściej spotykanych upominków wręczanych parze młodej po uroczystości ślubnej. Coraz częściej goście przełamują jednak tę monotonię, stawiając między innymi na kupony Lotto. Czy to dobry pomysł na prezent dla młodej pary? Nie da się ukryć, że ma wiele zalet!

Wygodna alternatywa dla państwa młodych

Organizacja uroczystości ślubnej to spore wyzwanie, o czym przekonuje się każda para planująca to wyjątkowe wydarzenie. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, by faktycznie był to najpiękniejszy dzień w życiu, który przebiegnie po myśli nowożeńców. Żeby uniknąć niepotrzebnych i niechcianych prezentów, coraz częściej już w treści zaproszeń znajdują się sugestie dotyczące upominków. A co zrobić, jeśli młodzi nie wskazali konkretnie, czego oczekują?

Kwiaty prezentują się wspaniale, ale zajmują wiele miejsca i już podczas wesela, a także później w domu, trzeba zapewnić wazony, w których będą odpowiednio wyeksponowane. Osobny problem stanowi logistyka. Bukiety wręczone przez nierzadko kilkuset gości nie mają szans zmieścić się w bagażniku ślubnego samochodu. Konieczność ich spakowania i transportu tylko wydłuża harmonogram uroczystości, a przecież państwo młodzi i goście spieszą się już na kolejny radosny akt, czyli wesele.

Podobny problem mogą stanowić słodycze – tu nie tylko możemy nie trafić w gust młodych, ale w gorący dzień nasz podarunek może zwyczajnie się rozpłynąć. Czym w takim razie obdarować szczęśliwych małżonków?

Zawsze przydatne będą pieniądze, które nowożeńcy wykorzystają zgodnie z potrzebami. Jeśli jednak chcemy dodać coś więcej, poręczne kupony Lotto zamiast kwiatów będą świetnym pomysłem!

Kupony Lotto zamiast kwiatów, czyli szansa na spełnienie marzeń

Każdy z nas doskonale zna grę liczbową Lotto, która od dziesięcioleci działa na wyobraźnię Polaków. Oczekiwanie na wyniki szczęśliwego losowania wiąże się z euforią, nadzieją i pobudza wyobraźnię. W końcu najwyższa wygrana w historii wynosi aż 36 mln zł!

O takiej wygranej marzą szczególnie państwo młodzi. Z pewnością chętnie rozpoczęliby wspólne życie od wybudowania wymarzonego domu czy długiej podróży poślubnej dookoła świata. Kwiaty zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone lub rozdane znajomym, a marzenia zawsze pozostają aktualne. Każdy kupon Lotto podarowany młodej parze to szansa, która może okazać się trampoliną do realizacji ich marzeń.

Jak zapakować kupony Lotto na ślub?

Los na loterię to bardzo poręczny prezent. Jak zapakować kupony Lotto na ślub, aby prezentowały się efektownie, a jednocześnie nie sprawiły problemów państwu młodym? W skromnej wersji możemy po prostu umieścić je w kopercie, w której znajdzie się również gotówka dla młodej pary. Alternatywą może być również eleganckie etui na kupony, o które warto zapytać w kolekturach LOTTO.

Jeżeli jednak mamy więcej czasu i chcemy zachwycić państwa młodych czymś oryginalnym to mamy kilka wyszukanych pomysłów.

Jednym z nich jest bukiet z kuponów Lotto. Wystarczy wsunąć losy do przygotowanej wcześniej wiązanki na przykład z papierowych kwiatów czy malutkiego pęczka róż. Kupony Lotto na ślub można również umieścić we wnętrzu napompowanych balonów z helem, stworzyć kompozycje z cukierkami lub lizakami, a nawet dołączyć do tabliczki czekolady. Najważniejsze, że obdarowujemy nowożeńców szansą na spełnienie najskrytszych marzeń!

Artykuł sponsorowany