W dniu ślubu pary najczęściej proszą, aby zamiast kwiatów podarować im butelkę wina lub książkę. Nowożeńców można jednak zaskoczyć, dając im w prezencie ślubnym wyjątkowe przeżycie, jak: voucher do teatru, lot widokowy, skok na bungee, seans w grocie solnej, masaż dla dwojga czy kolację w ekskluzywnej restauracji. Oryginalny upominek będzie miłą niespodzianką dla pary młodej i pozwoli im spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie we dwoje.

Voucher do teatru

Voucher do teatru to trafiony prezent na ślub dla pary. Obejmuje on dwa bilety na dowolnie wybrany spektakl i miejsca siedzące, np. w loży VIP. W niektórych placówkach po zakończeniu sztuki teatralnej odbywa się uroczysta kolacja połączona z dansingiem. To świetna okazja do poznania nowych ludzi oraz dobrej zabawy.

Loty widokowe na prezent dla dwojga

W prezencie ślubnym można ofiarować parze niezapomniany lot widokowy. Na terenie całej Polski odbywają się loty paralotniami, motolotniami, samolotami czy balonami. Voucher zazwyczaj jest ważny przez 12 miesięcy, dlatego młodzi mogą sobie dobrać odpowiedni termin niezależnie od tego, czy wesele odbywa się latem czy zimą. Maszyny latające kierowane są przez profesjonalnych pilotów, przez co latanie jest całkowicie bezpieczne.

Ekstremalny prezent ślubny

Wspólny skok na bungee to z pewnością propozycja dla pary, która nie boi się wyzwań i wysokości. Istniej możliwość oddania skoku jednocześnie we dwie osoby lub pojedynczo. Uczestnicy zabawy skaczą głową w dół z wysokości około 90 metrów mając na nogach jedynie elastyczną linę. Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami wydarzenia można otrzymać filmową lub zdjęciową relację z całego wydarzenia na pamiątkę.

Relaks w grocie solnej i masaże dla dwojga

Prezentem ślubnym dla młodej pary może być seans w grocie solnej. Miejsce można porównać do pobytu nad morzem, dlatego jest polecane zwłaszcza osobom z chorobami układu oddechowego czy nadciśnieniem. Odpoczynek w grocie solnej to też rewelacyjny sposób na relaks i odprężenie się, co szczególnie przyda się nowożeńcom po stresie związanym z organizacją ceremonii ślubu. Podobnie przyjemnym prezentem będzie masaż dla dwojga, np.: gorącymi kamieniami, bambusem, gorącą czekoladą czy olejkami eterycznymi.

Romantyczna kolacja dla dwojga

Kolacja dla dwojga w przytulnej restauracji to miły upominek, z którego młoda para ze pewnością chętnie skorzysta. Aby zaskoczyć młodych, można im podarować voucher na niewidzialną kolację. Polega ona na tym, że jedzenie odbywa się w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu, co wyostrza zmysły i pozwala bardziej doznawać walorów smakowych. Kelnerzy pracujący w restauracji wyposażeni są w noktowizory.

Artykuł sponsorowany