Źródło: www.womenstuff.co.za

Widujecie czasem gdzieś na mieście, w klubach albo nawet w filmach wieczory panieńskie? Nie wydaje Wam się, że wszystkie wyglądają podobnie? Świecące różki na głowie, słomki w kształcie penisów i zdecydowanie za dużo % we krwi… ALE! Mamy dla Was kilka propozycji, które – zamiast wspominać z lekkim zażenowaniem – będziecie wspominać z ogromną przyjemnością i tęsknotą!

1. Impreza przebierana

Lubicie imprezy tematyczne? Jeśli tak, to do dzieła! Wybierzcie Wasz ulubiony motyw przewodni i zorganizujcie imprezę w tym klimacie. Tematem przewodnim mogą być np. Hawaje, Śniadanie u Tiffaniego czy szalone lata 80-te. Na pewno znacie Pannę Młodą na tyle, żeby wiedzieć, co jej najbardziej w duszy gra, a jeśli macie wątpliwości, zawsze możecie ją podpytać, którą opcję, CAŁKOWICIE TEORETYCZNIE, wolałaby bardziej…

Źródło: www.beachwedding.tips

2. Impreza w klubie

Jeśli Wasza Panna Młoda jest przebojową laską i lubi klubowe klimaty, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby tam pójść i wytańczyć się za wsze czasy! Tu też możecie ubrać się w konkrety sposób. Może wychodzenie do klubu w strojach z imprezy przebieranej w stylu prostytutek i alfonsów nie będzie najlepszym rozwiązaniem, ale warto ustalić spójny dress code. Np. wszystkie ubieracie się na czarno, a Panna Młoda na biało albo wszystkie macie koszulki z personalizowanym napisem itp. Oczywiście, jeśli macie ochotę i jest to w Waszym stylu, możecie mieć na sobie jakiś fajny wieczorno-panieński gadżet: boa na szyję, welon dla Panny Młodej itp.

Źródło: www.50shadesofmagic.co.za

3. Wyjazd weekendowy

Zamiast wieczoru panieńskiego zrobi się cały weekend panieński! Zastanówcie się, co najbardziej ucieszy Waszą Pannę Młodą. Góry? Morze? A może Paryż, Berlin lub inne piękne europejskie miasto? Bilety lotnicze można kupić za naprawdę niewielkie pieniądze, a na miejscu skorzystać z opcji 1 lub 2. Lub kolejnych:) A przy okazji zwiedzicie ciekawe miejsca i będziecie miały dużo czasu na pogaduchy, którego przecież zawsze brakuje…

Źródło: www.blog.travelnliving.com

4. Spa

To może być day spa, czyli cały pakiet masaży, różnych rytuałów, maseczek itp., którymi specjaliści będą Was raczyć w ciągu dnia. Jednak musicie być pewne, że Panna Młoda i cała Wasza ekipa lubi tego typu przyjemności, ponieważ są osoby, które np. nie lubią masażu i już. Więc po co je stresować i zmuszać do takich „przyjemności”, skoro ich to w ogóle bawić nie będzie. A po takim upiększaniu nie pozostaje Wam nic innego, jak wrócić do opcji 1 lub 2!
Możecie również połączyć tą opcję z poprzednią, czyli wyjechać gdzieś i zatrzymać się w hotelu ze spa. Wtedy w dzień przyjazdu możecie pozwiedzać nowe miejsce, a następnego dnia, po właściwym wieczorze panieński, na spokojnie udać się do świątyni relaksu…

Źródło: www.girlslife.com

5. Pierwszy raz

Wieczór panieński to idealna okazja na pierwszy raz! Yyyy… O czym pomyślałaś? O nie, ja nie o tym :) Ale może Wasza Panna Młoda od zawsze marzyła o skoku z bungee, ale nigdy się nie odważyła? Albo może zawsze chciałyście się nauczyć tańczyć salsę i też nigdy nie było na to czasu? To teraz jest na to najwłaściwszy moment! Rzeczy, które robiło się pierwszy raz zawsze dobrze się pamięta. A jeśli dodatkowo będą się łączyć z takim wydarzeniem, jak wieczór panieński, to Panna Młoda będzie miała żywe wspomnienia przez bardzo długi czas.

Źródło: www.blog.travelnliving.com

Pamiętajcie, że niezależnie od tego, co wybierzecie i gdzie spędzicie ten wieczór, powinno to być odzwierciedleniem charakteru i oczekiwań nie tylko Panny Młodej, ale również reszty Waszej ekipy. Wszystkie musicie się czuć swobodnie i dobrze się bawić, a wtedy, nawet jeśli zrobicie piżama party z oglądaniem seriali i jedzeniem lodów prosto z pudełka – to będzie fajnie!

Pozdrawiam, Olga Stępień

Tagi: wieczór panieński, pomysły na wieczór panieński, jak spędzić wieczór panieński, atrakcje na wieczór panieński