Serwowanie drinków o odpowiedniej temperaturze jest odwiecznym problemem każdego wesela. Suchy lód jest jego najprostszym rozwiązaniem, dzięki któremu zagwarantujesz swoim gościom w pełni udane przyjęcie. Sprawdź, na jak wiele sposobów możesz skorzystać stosując suchy lód na swoim weselu.

Dlaczego warto zainwestować w suchy lód?

Rozwiązanie, o którym mowa pomimo swoich niekwestionowanych zalet wciąż nie zyskało szczególnej popularności. Możesz być jednak pewien, że kiedy raz przekonasz się o zdumiewających właściwościach suchego lodu, nie zechcesz powracać do dawnych przyzwyczajeń. Rozwiązanie okaże się wyjątkowo przydatne w przypadku organizacji większych imprez, wymagających obsłużenia znacznej liczby gości.

Ilość zwykłego lodu potrzebnego do schłodzenia każdego napoju przekracza możliwości każdej domowej zamrażarki, a samo rozwiązanie jest dalekie od doskonałości. Suchy lód tymczasem to najlepszy sposób na błyskawiczne schładzanie trunków z zachowaniem ich wszystkich walorów smakowych. Jest on niczym innym, jak tylko zestaloną formą występującego w naturze dwutlenku węgla. Czyni to z suchego lodu praktyczną i zupełnie bezpieczną dla zdrowia alternatywę względem zamrożonej wody. Stosując zestalony dwutlenek węgla błyskawicznie zmrozisz każdy napój nie rozwadniając przy tym jego zawartości. Dzięki temu zaserwujesz swoim gościom pełen bukiet smaku i aromatu każdego trunku w idealnej temperaturze, bez konieczności długiego wymrażania napojów wyskokowych przed samym przyjęciem.

Jak używać suchego lodu?

Nic prostszego. Wystarczy tylko, że wrzucisz niewielką ilość substancji bezpośrednio do napoju, który planujesz schłodzić. Nie zapomnij jednak wspomnieć wszystkim korzystającym z baru gościom, że suchego lodu nie należy połykać. Mimo iż jest on sam w sobie substancją całkowicie bezpieczną, jego bezpośrednie spożycie nie jest wskazane.

Jeżeli chcesz zapewnić swoim gościom najwyższy poziom zabawy i bezpieczeństwa – zadbaj o zakup suchego lodu od sprawdzonego producenta. Korzystając z oferty elod.pl zyskujesz gwarancję suchego lodu najlepszej jakości, w bardzo korzystnej cenie. Dzięki temu upewnisz się, że otrzymana substancja będzie charakteryzowała się odpowiednimi właściwościami, wytrzymałością oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa nawet przy wykorzystaniu jej do bezpośredniego chłodzenia napoi.

Coś więcej niż tylko lód

Mówiąc o zapewnianiu Twoim gościom atrakcji, nie można zapomnieć o unikalnych właściwościach suchego lodu. Ze względu na jego bardzo niską temperaturę, zestalony dwutlenek węgla wydziela wokół siebie gęstą mgiełkę, wywołującą spektakularny efekt wizualny, doskonale wzbogacający każdy z serwowanych przez Ciebie drinków.

To jeszcze nie wszystko – wspomniany efekt z powodzeniem zastosujesz także w dekoracjach weselnych. Suchy lód jest bardzo wytrzymały – bez najmniejszych przeszkód możesz przy jego pomocy stworzyć delikatną mgiełkę nad parkietem tanecznym, wywołując u wszystkich gości wrażenie unoszenia się w chmurach. Tym prostym sposobem zachęcisz do czynnego udziału w weselu nawet najmniej skore do tańca osoby.

Artykuł sponsorowany