JUŻ JEST! Najbardziej wyjątkowy organizer ślubny już jest dostępny w przedsprzedaży w wyjątkowej cenie! Do nabycia na stronie www.organizerpannymlodej.pl.
Przekonaj się, jak łatwe mogą być przygotowania do ślubu!

Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” nie jest kolejną, nudną i bezosobową listą obowiązków. To najlepsze rady i przyjacielskie wsparcie w najwygodniejszej formie i najpiękniejszym wydaniu.

Organizer jest kołonotatnikiem w przepięknej, twardej oprawie w pastelowych kolorach. 186 stron, wydrukowanych na wysokiej jakości papierze, sprawnie przeprowadzi Cię przez gąszcz ślubnych przygotowań, a Ty będziesz mogła czerpać z tego czasu maksimum przyjemności. W końcu to jedyny taki czas w życiu…


Organizer łączy w sobie części zadaniowe (checklisty, harmonogramy, listy gości, budżet, porównanie wykonawców itp.) z cennymi wskazówkami (dokumenty potrzebne do ślubu, listy 10-ciu pytań do różnych wykonawców, kreatywne pomysły wedding plannerki, zasady usadzania gości przy stołach itp.). Te pierwsze porządkują przygotowania ślubne i sprawiają, że na pewno o niczym nie zapomnisz, drugie natomiast podpowiadają ciekawe rozwiązania, przygotowują do rozmowy z wykonawcami i są kopalnią wiedzy praktycznej.Dodatkowo Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” posiada specjalne strony antystresowe, quiz dla Pary Czy pamiętacie, jak to się wszystko zaczęło? i kilka tekstów napisanych z przymrużeniem oka, które pomogą Ci się odstresować i ocalą Was od niejednej sprzeczki!

Organizer Panny Młodej „Yes, I do!” od 8 stycznia 2018 roku można już kupić w przedsprzedaży na stronie www.organizerpannymlodej.pl. Tylko przez 2 tygodnie, czyli do 21 stycznia do godz. 23.59 lub do wyczerpania nakładu Organizer będzie dostępny w promocyjnej cenie. Wysyłka Organizerów zakupionych w przedsprzedaży nastąpi 22.01.2018 r. Tak tanio już nie będzie!

W razie pytań lub wątpliwości, piszcie do nas śmiało wiadomości prywatne na fanpage’u Wesele123.pl: https://www.facebook.com/wesele123/ lub na adres: redakcja@organizerpannymlodej.pl.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Wasze pytania!