Schowek (0)
Schowek jest pusty

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności schowka zaloguj się » lub załóż darmowe konto »

Usługi Autokarowe Grażyna Chmielewska

Usługi Autokarowe Grażyna Chmielewska – zaufana, bliska, bezpieczna, przewozimy zadowolenie. Zapraszamy do korzystania z Usług!

BUS - nowy model, klima dla każdego pasażera (8+1)

Oferuję wynajem Busa z kierowcą, 9 osobowego (8+1) na różnego typu wyjazdy.Bus jest klimatyzowany (przód - tył ), posiada wygodne fotele,nowy model, wszystkie systemy bezpieczeństwa, kierowca z doświadczeniem kat. ABCDE.Kierowca nie musi mieć noclegu i wyżywienia.

MK-2 wynajem busów i autokarów Warszawa

Oferujemy wynajem busów i autokarów do przewozu gości weselnych.

Autokar wesele, Autobus, Bus na ślub wesele

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie przewozów autokarowych.Profesjonalna obsługa, terminowość, konkurencyjne ceny są naszym najważniejszym atutem.Oferujemy przewóz Gości weselnych w konkurencyjnej cenie.Posiadamy Autokary i Busy na 8-55 miejsc do Państwa dyspozycji.Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów przejazdu

Przewóz gości weselnych

Transportowa obsługa uroczystości weselnych. Mam do dyspozycji autobus 23 osobowy lub mniejszy bus 9 osobowy. Atrakcyjne ceny zawsze do negocjacji. Solidny doświadczony kierowca. Samochody komfortowe  z klimatyzacją Zapraszamy do współpracy.

Riksze Taxi Sopot

Jesteśmy firmą z Sopotu lecz na zamówienie jesteśmy do dyspozycji na każdego rodzaju imprezie w każdym mieście w Polsce. Oferujemy przejażdżki po Sopocie i okolicy. Posiadamy 20 riksz. To najlepszy sposób poruszania się po kurorcie - szybki, ekologiczny i przyjemny!

Zobacz oferty z kategorii Samochód do ślubu w innych lokalizacjach

Napisz wiadomość

Do: