Targi "okiem" Patrona Medialnego - serwisu Wesele123.pl

Tym razem w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo zagościły targi ślubne Warsaw Wedding Days. Wystawa o tej tematyce odbyła się po raz pierwszy i był to debiut w branży weselnej. Targi były dwudniowe i wybrano dla nich dogodny termin: 22-23 września 2018r.

Serwis wesele123.pl nie mógł przeoczyć tego ważnego wydarzenia i nie tylko przyłączył się do licznie zwiedzających tą imprezę, ale był także jednym z partnerów organizatora tej imprezy.

Jak na stołeczną imprezę przystało, nie zabrakło na niej znanych wszystkim popularnych i lubianych postaci ze świata sztuki i rozrywki. Imprezę otworzył Michał Wiśniewski wraz z małżonką Dominiką Tajner-Wiśniewską. Przeboje w jego wykonaniu i profesjonalny zespół tancerzy nadały targom wigoru i luźnej, przyjemnej atmosfery.

W tematyce mody ślubnej wypowiedzieli się wybitni polscy projektanci – Maciej Zień oraz Rafał Michalak-projektant z Duetu MMC. Paniom zwiedzającym targi doradzała Agata Wojtkiewicz- znana w kraju projektantka pięknych sukien ślubnych. W tematyce ślubnej dzieliła się także wiedzą Izabela Janachowska - prowadząca programy o tematyce weselnej w TVN Style. Targi gościły też znaną wszystkim Maję Sablewską. Nie zabrakło też przebojów na najwyższym poziomie, które zaprezentowała Edyta Górniak. Tak więc oprawa targów była na najwyższym poziomie.

Wracając do tematyki targowej należy podkreślić rozmach tej imprezy. Bardzo duża ilość i różnorodność wystawców zapewniły pełną i ciekawą ofertę dla narzeczonych par. Natomiast liczne tłumy zwiedzających gwarantowały wystawcom pełne zainteresowanie ich usługami i towarami, bez których trudno sobie wyobrazić udaną ceremonię ślubną i współczesne przyjęcie weselne.

Nie stało się to bez przyczyny. Przede wszystkim twórcą tego udanego debiutu są organizatorzy tej imprezy. To oni zapewnili wygodną komunikację wewnątrz hali dla zwiedzających, którzy nie musieli przeciskać się do stoisk, gdyż przewidziano dla nich wygodne, szerokie alejki. Estetykę stoisk uzyskano dzięki ujednoliconym ściankom działowym pomiędzy poszczególnymi boksami i profesjonalnemu oświetleniu. Obecne na targach Food Truck’i gwarantowały smaczne jedzenie i szybką obsługę. Podkreślić trzeba też ładny gest gospodarzy targów, którzy udostępnili zwiedzającym bezpłatne wejście oraz bezpłatny parking samochodowy. Na uznanie zasługuje bardzo dobra organizacja, ład i porządek, co dowodzi o wysokim profesjonalizmie.

Tak duża frekwencja wystawców i zwiedzających, to dowód, że bardzo dobrze i z rozmachem przygotowana impreza była już od dawna bardzo oczekiwana w Warszawie, jak i na Mazowszu.

W niedalekiej przyszłości z pewnością impreza ta stanie się wydarzeniem o zasięgu ogólnokrajowym, gdzie wyznaczane będą najnowsze trendy w branży ślubno-weselnej, powielane następnie w imprezach regionalnych.

Tego życzymy organizatorom już w następnej edycji targów ślubnych, które odbędą się 21-22 września 2019 roku.

Targi "okiem" wystawcy - Organizera Panny Młodej "Yes, I do!"

Na pewno obiło Wam się o uszy bądź oczy (a może nawet byliście tam!), że w dniach 22-23 września 2018 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Ślubne Warsaw Wedding Days – największe w Polsce wydarzenie dla narzeczonych, ich rodzin oraz wszystkich gości weselnych. Miało to miejsce w PTAK WARSAW EXPO, największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Była to I edycja Targów, ale po tegorocznym sukcesie – mamy nadzieję, że nie ostatnia!

Na Warsaw Wedding Days pojawiliśmy się w roli wystawcy i prezentowaliśmy nasz niezastąpiony organizer ślubny „Yes, I do!”. Mając stoisko przy samej scenie byliśmy niejako w centrum wydarzeń. A uwierzcie – działo się niemało! Zaczynając od prelekcji fotografów, pokazów barmańskich czy pokazów pierwszego tańca, a na koncercie Michała Wiśniewskiego kończąc!

Pierwsze, co rzuciło nam się w oczy od samego wejścia, to estetyka i przygotowanie hali pod targi. Wesela ogólnie kojarzą się z czymś pięknym i wyjątkowym i na tych Targach można to było odczuć. Jeśli myślicie, że wielka hala targowa jest bezosobowa, ciemna i bardziej kojarzy się z hangarem niż z eleganckim przyjęciem, to się grubo mylicie! Organizatorzy Warsaw Wedding Days stanęli na wysokości zadania i z wielką starannością zadbali o komfort i zadowolenie odwiedzających. Szerokie alejki między stoiskami, piękne i przestronne stoiska wystawców, jasno oświetlona hala cała wyłożona wykładziną – wszystko po to, aby Pary Młode czuły się komfortowo, aby czuły, że przygotowania do ich Wielkiego Dnia są Ważne nie tylko dla nich i że w tym miejscu czekają na nich ludzie, z których pomocą uda im się zrealizować swoje marzenia o perfekcyjnym ślubie!

Powierzchnia targowa była olbrzymia, ponieważ równolegle odbywały się również Targi Beauty Days. Ale spokojnie, organizatorzy zadbali o wszystko! Na terenie targów na odwiedzających czekały pięknie zaaranżowane strefy relaksu, zapierająca dech w piersiach Strefa Inspiracji oraz strefa restauracyjna.

Pary Młode, z którymi udało nam się porozmawiać przy naszym stoisku były zachwycone Targami nie mniej od nas. Mamy nadzieję, że będziemy mieli tę przyjemność wystawić się na Targach Warsaw Wedding Days również w przyszłym roku i móc przeżyć to jeszcze raz! To z kim się widzimy za rok?