Schowek (0)
Schowek jest pusty

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności schowka zaloguj się » lub załóż darmowe konto »

Informator targowy

Relacja z XIII edycji Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

Tysiące Narzeczonych, ich rodziców i znajomych oraz kilkuset wystawców reprezentujących wszystkie ślubne branże już po raz 13. spotkało się na Największych Targach Ślubnych w Polsce, inaugurując nowy sezon w branży ślubnej. Wszyscy mogli z bliska zobaczyć oszałamiające pokazy mody ślubnej, fantastyczne występy artystyczne oraz zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym romantyczną wycieczkę do Rzymu!

Dodano 07-03-2017 w kategorii Relacje z imprez

Relacja z III edycji Targów Młodej Pary w Krakowie

Dnia 15 stycznia 2017 r. w zimową słoneczną niedzielę, Targi Młodej Pary już po raz trzeci gościły w Krakowie wystawców branży ślubno- weselnej i zwiedzających - przeważnie przyszłe Młode Pary. Podobnie jak poprzednio, również i tym razem miejscem targów była nowoczesna hala EXPO Kraków, w dzielnicy Czyżyny przy ul. Galicyjskiej 9.

Dodano 23-01-2017 w kategorii Relacje z imprez

Niezbędnik dla par na Targach ONA&ON

Ponad tysiąc wzorów obrączek, kilkadziesiąt fasonów sukni ślubnych, wieczorowych oraz garniturów, oryginalnie zdobione torty, setki wzorów zaproszeń, kilkanaście fotobudek i profesjonalnych fotografów i to jeszcze nie wszystko – było w czym wybierać podczas Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał, które odbyły się 26 i 27 listopada w Lublinie.

Dodano 04-12-2016 w kategorii Relacje z imprez

Portal weselny Wesele123.pl relacjonuje Targi Młodej Pary w Gdańsku

Tym razem organizatorzy Targów Młodej Pary, po udanej październikowej edycji tej imprezy w Krakowie, przemierzyli całą Polskę (dosłownie od gór do morza) i zorganizowali Targi dla mieszkańców Trójmiasta. W dniu 6 listopada 2016 r. odbyła się pierwsza edycja Targów, a ich miejscem był nowoczesny obiekt wystawienniczy - AMBER EXPO Gdańsk.

Dodano 11-11-2016 w kategorii Relacje z imprez

Jesienna edycja targów Młodej Pary w Krakowie - kolejny sukces targowy

W słoneczną, jesienną niedzielę 2 października 2016 r. odbyły się w Krakowie Targi Młodej Pary. To była już druga edycja tych Targów i podobnie jak pierwsza, styczniowa, jest z pewnością sukcesem targowych.

Dodano 14-10-2016 w kategorii Relacje z imprez

Relacja z XII Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

Jest czymś oczywistym dla osób interesujących się tematyką wystawienniczą, że targi organizowane w Poznaniu kojarzą się z profesjonalizmem, wysokim prestiżem, a także z sukcesem wystawienniczym. Tak też było i tym razem na XII Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej, która odbyła się 17 stycznia 2016 roku

Dodano 26-01-2016 w kategorii Relacje z imprez

Targi Młodej Pary w Krakowie - relacja z udanej imprezy

Kraków otworzył sezon targów ślubnych - 2016 w najlepszym stylu, godnym tego miasta. Piękną inaugurację nowego sezonu targowego mieliśmy możliwość zobaczyć 10 stycznia 2016 roku na Targach Młodej Pary, zorganizowanych w hali EXPO Kraków. Wygodny, olbrzymi parking i nowoczesny obiekt wystawowy, to nie tylko atuty tej imprezy, ale w obecnym czasie to już standard prawdziwych targów i wystaw.

Dodano 13-01-2016 w kategorii Relacje z imprez

Targi ślubne w 2015 roku - podsumowanie

Z nowym 2016 rokiem rozpoczyna się kolejny ślubny sezon targowy. Podsumujmy zatem rok 2015.

Dodano 12-01-2016 w kategorii Aktualności

Relacja z Targów Ślubnych w PLANECIE

Sezon targów ślubnych 2015 zakończyliśmy w miejscowości Charsznica w województwie małopolskim. Charsznica, znana przede wszystkim ze specjalistycznych upraw warzyw, tym razem zaprezentowała swoje możliwości w branży

Dodano 09-01-2016 w kategorii Relacje z imprez

Relacja z VIII Ogólnopolskich Targów Ślubnych MODNY ŚLUB

Tym razem serwis wesele123.pl zawitał w województwie świętokrzyskim. Stolica tego województwa - Kielce, które znajdują się na trasie łączącej dwie polskie metropolie - Warszawę i Kraków, to niewątpliwie miasto znane z organizacji regionalnych i ogólnopolskich imprez targowych. Jedną z takich imprez były Targi Ślubne Modny Ślub, które odbyły się w dniach 12 i 13 grudnia 20

Dodano 30-12-2015 w kategorii Relacje z imprez