Schowek (0)
Schowek jest pusty

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności schowka zaloguj się » lub załóż darmowe konto »

Informator targowy

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji

Niemal 200 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej czy też ekspozycja pojazdów do ślubu. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali AMBER EXPO Gdańsk podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 12 listopada 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Dodano 05-11-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

TARGI ŚLUBNE HOTEL FOLWARK STARA WINIARNIA***

W niedzielę 5 listopada 2017 r. w Hotelu Folwark Stara Winiarnia*** w Mszanie Dolnej, przy ulicy Ogrodowej 2, będzie miała miejsce kolejna edycja OTWARTEGO DNIA ŚLUBNEGO.

Dodano 03-11-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary


Niemal 150 wystawców, konkursy z cennymi nagrodami, wystąpienia ekspertów z branży ślubnej, pokazy mody weselnej, ekspozycja pojazdów do śluby czy też prezentacja zespołów muzycznych. To tylko część atrakcji, które odbędą się w hali EXPO KRAKÓW podczas kolejnej edycji Targów Młodej Pary. Już 1 października 2017 roku wszyscy narzeczeni będą mieli okazję do znalezienia wielu inspiracji na ten najpiękniejszy dzień w życiu zakochanych.

Dodano 22-09-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Portal weselny zaprasza na Warsztaty Ślubne 2017 w Tarnobrzegu

Już w niedzielę 2 kwietnia 2017 r. w Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu, przy ulicy Warszawskiej 2A w godzinach od 11:00 do 19:00 odbędą się Warsztaty Ślubne 2017.

Dodano 27-03-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Weekend dla zakochanych, czyli Targi Młodej Pary w Warszawie!

Już 26 lutego poczujecie klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu. W EXPO XXI odbędą się Targi Młodej Pary w stolicy Mazowsza. To wyjątkowe wydarzenie odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

Dodano 21-02-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Portal ślubny Wesele123.pl zaprasza na Targi Młodej Pary w Gdańsku

To już druga w Gdańsku edycja tej udanej i atrakcyjnej imprezy, która z wielką sympatią została przyjęta jesienią 2016 r. Z pewnością organizatorzy przygotowali dla zwiedzających wiele atrakcji, a wystawcy przygotowują się, do jak najlepszej prezentacji swoich towarów i usług branży ślubno- weselnej.

Dodano 16-01-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Wejdź w nowy rok z Targami Młodej Pary

Blisko 150 wystawców, pokazy barmańskie i muzyczne, wystąpienia prelegentów oraz ekspertów z branży ślubnej czy też konkursy z wyjątkowymi nagrodami... Te i wiele innych atrakcji czeka na przyszłych małżonków na największej powierzchni wystawienniczej w Małopolsce. Sprawdź, dlaczego nowy rok warto zacząć od 14 i 15 stycznia i wziąć udział w Targach Młodej Pary, podczas których każdy znajdzie idealną inspirację na swoje... idealne wesele!

Dodano 11-01-2017 w kategorii Zapowiedzi imprez

Największe Targi Ślubne w Polsce - już 15 stycznia w Poznaniu!

Już po raz 13. otwarty zostanie nowy sezon w branży ślubnej. Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wyjątkowe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu! Zobaczycie też oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż. Po raz kolejny Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter – Olivier Janiak.

Dodano 16-12-2016 w kategorii Zapowiedzi imprez

TARGI ŚLUBNE HOTEL FOLWARK STARA WINIARNIA***

W niedzielę 20 listopada 2016 r. w Hotelu Folwark Stara Winiarnia*** w Mszanie Dolnej, przy ulicy Ogrodowej 2, będzie miała miejsce kolejna edycja OTWARTEGO DNIA ŚLUBNEGO.

Dodano 25-10-2016 w kategorii Zapowiedzi imprez

VI Jurajskie Targi Weselne zapraszają!

W niedzielę od godziny 10 do 17, 13.11.2016, odbędą się VI Jurajskie Targi Weselne w odnowionym obiekcie „Rotunda” w Zawierciu przy ul. ul. Długiej 7. Spotkania liderów branży imprezowej w regionie Jury Krakowsko-Częstochowskiej odbywają się po raz trzeci w Rotundzie.

Dodano 20-10-2016 w kategorii Zapowiedzi imprez