Ślub i wesele niebawem?

Klimat zbliżającego się najważniejszego dnia w życiu poczuć możecie w pełnym wydaniu już 18 lutego odwiedzając EXPO XXI. Kolejna edycja Targów Młodej Pary w stolicy Mazowsza to wyjątkowe wydarzenie, które odwiedzą narzeczeni planujący w najbliższej przyszłości wziąć ślub i zorganizować wesele swoich marzeń.

Targi Ślubne w Warszawie. Dlaczego warto?

Oferta firm związanych z usługami ślubnymi stale się powiększa i co najważniejsze staje się coraz bardziej profesjonalna. Wszystko to dzięki szczególnemu zapotrzebowaniu Młodych Par i nieustającej pogoni za najpiękniejszą realizacją wesela marzeń zakochanych. Narzeczeni mają spore ułatwienie w znalezieniu dla siebie wyjątkowych produktów i tych usługodawców, którzy staną na wysokości zadania! Osoby na co dzień zajmujący się świadczeniem usług w branży związanej ze ślubami i przygotowaniem wesela chętnie podzielą się doświadczeniem co może dodatkowo inspirować. Najważniejszy dzień w życiu po prostu musi być idealny warto więc skorzystać z wiedzy usługodawców i zapytać o propozycję, bo być może podsuną jeszcze lepsze rozwiązanie. Targi Ślubne w EXPO XXI to festiwal możliwości! Tutaj właśnie odkrywamy wiele inspiracji, możemy śmiało pozwolić dać się zaskoczyć nowościom, bawią nas ciekawostki, cieszymy i podziwiamy część rozrywkową i przede wszystkim poznajemy osoby, które pasjonują się tym czym chcą nas zachwycić. Czasem jednak dużym wyzwaniem jest sprostać wymaganiom Par Młodych, gdyż o sukcesie decyduje wrażliwość, oferta na czasie i bycie krok dalej od tego co dziś modne. Targi Młodej Pary to także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

Emocje, radości i wiele wzruszeń

Targi Ślubne w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12 to próba generalna emocji jakich doświadczy większość Młody Par na swoim ślubie i weselu…Na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, muzyka klasyczna, repertuar rozrywkowy, spotkanie z fachowcami mody męskiej, cyrkowe popisy barmanów i popisowe figury tancerzy. Nie zabraknie też gorących rytmów muzyki weselnej wykonywanej na żywo. Każdy występ może być idealną inspiracją planowanych atrakcji podczas tego jedynego, wyśnionego dnia zakochanych…

Daj szansę szczęściu i wygraj

Być może to Wam dopisze szczęście? Dzięki Targom Młodej Pary możemy zostać dodatkowo obdarowani czymś wyjątkowym! Targi Ślubne w EXPO XXI to niezliczona ilość konkursów, nagród i megaokazji. Nagrodą główną Targów Ślubnych w Warszawie jest wyjątkowa suknia ślubna o wartości 5000zł! Dodatkowo do wygrania będzie garnitur z wyjątkowej kolekcji prestiżowego atelier, biżuteria ślubna i wiele innych cennych nagród. Na pewno wrócimy do domu pełni nowych pomysłów, zainspirowani lepszymi rozwiązaniami, bogatsi o nową wiedzę i być może z nagrodą.

Targi Młodej Pary w EXPO XXI – niezwykły dzień zakochanych!

Targi Młodej Pary to wiele wartości i takie walory jak: monitorowany parking, restauracja, bary kawowe, szatnie i strefy kawowe. Prócz niezwykłej oferty ślubnej dodatkowo atmosferę podgrzeje wystawa pojazdów do ślubu. Kilkanaście pojazdów to namiastka historii motoryzacji, gdyż podziwiać możemy samochody zabytkowe, klasyczne limuzyny jak i demony prędkości z niezliczoną ilością koni mechanicznych pod maską!
Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także emocje, jakich doświadczyć marzą narzeczeni...

Zachęcamy do odwiedzenia strony http://targimlodejpary.pl/targislubnewarszawa/
Targi Młodej Pary w Warszawie – 18 lutego 2017, EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12