Z radością zapraszamy Was na kolejną edycję największego wydarzenia dla narzeczonych! Targi Młodej Pary odbędą się już 13 stycznia w Gdańsku i Krakowie oraz 10 lutego w Warszawie.

Dlaczego warto tam być?

Targi Młodej Pary to targi ślubne, które łączą tradycję i nowoczesność. Nie wiecie, od czego za-cząć swoje przygotowania? A może brakuje Wam jeszcze kilku drobiazgów? Ta impreza to wszystko, co możecie sobie wymarzyć na Waszym ślubie — w jednym miejscu. Suknie, gar-nitury, obrączki, fotografowie, domy weselne, zespoły, instruktorzy tańca i wiele, wiele więcej. A wszystko to w bardzo różnorodnej stylistyce! Na targach prezentuje się od 100 do 200 wystawców z branży weselnej, dzięki czemu każda Młoda Para znajdzie tam coś dla siebie.

Co wyróżnia Targi Młodej Pary?

Na miejscu możecie liczyć na wiele konkurencyjnych ofert. Ze względu na to, że targi nie odbywają się na co dzień — właśnie tam czekają na Was największe rabaty i promocje przygotowane specjalnie dla zwiedzających. Narzeczeni mogą wziąć udział w pokazach, popisach barmań-skich, posłuchać muzyki na żywo czy wypróbować się na parkiecie pod okiem instruktorów tańca. Wykłady i prelekcje rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem obrączek, wesel-nym menu czy ślubnym makijażem.

Spotkaj się ze specjalistami i poczuj, jakie to proste!

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, ale i wiele radości. Spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin pomagają Młodym Parom rozwiewać wszelkie wątpliwości i podejmować najlepsze decy-zje. To niepowtarzalna okazja do porównywania ofert, inspirowania się i odkrycia tych wyjątkowych osób, które uświetnią Wasz Wielki Dzień.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!