W niedzielę 12 stycznia 2020r. już po raz 16. nasza Impreza zainauguruje sezon ślubny 2020! Oferty blisko 300 Wystawców niemal wszystkich ślubnych branż, widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy zespołów weselnych, pokazy szkół tańca, prezentacje cukierników i wiele, wiele innych atrakcji w godzinach od 10.00 do 18.00 w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Głogowskiej – szklany budynek naprzeciwko Mostu Dworcowego)! Dla wszystkich Zwiedzających ten dzień może okazać się również wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wspaniałe nagrody, w tym nagroda główna - romantyczna wycieczka do Rzymu!

Imprezę poprowadzi tradycyjnie Olivier Janiak!

Casting na Najpiękniejszą Pannę Młodą

Projekt Najpiękniejsza Panna Młoda to konkurs skierowany do przyszłych Panien Młodych. Każda edycja rozpoczyna się castingiem na naszych Targach, gdzie wspólnie z fotografem czekamyna kandydatki. Ze wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana Finałowa 10, która powalczy o miano Najpiękniejszej Panny Młodej podczas Gali Finałowej. Przewidywany termin to początek marca 2020 roku.

Casting do Akcji "Tniemy Kilogramy, do wesela się zagoi..."

Podczas najbliżej edycji Targów premierę będzie miał inny casting, tym razem dla obu Narzeczonych, o nazwie: Tniemy Kilogramy, do wesela się zagoi... Na czym polegać będzie ta akcja? Podczas Imprezy odbywać się będzie pierwsza faza castingu do Programu, a udział w nim mogą wziąć Pary, które w 2020 roku planują ślub oraz zmagają się z problemem nadwagi i otyłości. Odchudzanie nie będzie jedynym aspektem programu. W metamorfozie zwycięskiej Pary uczestniczyć będzie również jedna z poznańskich klinik dentystycznych, a także wielu innych Partnerów, których lista ciągle rośnie!

Kilkadziesiąt nagród dla Narzeczonych

W zbliżającej się edycji Targów hitem będzie nagroda główna ufundowana przez Organizatora romantyczna wycieczka do Rzymu! 4 dni w Rzymie, przelot, hotel i wiele innych atrakcji. Dodatkowo czekają na Was wspaniałe nagrody ufundowane przez Sponsorów, jak np. suknie ślubne, biżuteria, pobyty w hotelu, kolacje dla dwojga, pakiety foto-video, dekoracje, zaproszenia, nauka tańca, bukiety ślubne i wiele innych. Te fantastyczne nagrody możecie wygrać w organizowanych na żywo konkursach. Wystarczy zabrać ze sobą telefon komórkowy i dodzwonić się jako pierwsza osoba pod podany na scenie numer. Proste!

Kilkuset Wystawców

Na Targach pojawi się ogromna oferta restauracji, hoteli, dworów, pałaców, sal bankietowych oraz innych firm zajmujących się cateringiem i obsługą gastronomiczną. Najbardziej okazałe będą zapewne stoiska prezentujące modę ślubną, dodatki i obuwie. W branży foto-video i multimediów na pewno pojawią się nowinki techniczne. Niezwykłe pomysły co roku prezentują branże dekoracji, organizacji i kompleksowej obsługi ślubów. Tłumy zwiedzających oblegają zawsze stoiska z przyciągającą wzrok biżuterią i obrączkami. Podobnie jest z firmami zajmującymi się poligrafią, w tym zaproszeniami i etykietami. Różnorodne rozwiązania z zakresu oprawy muzycznej, prezenterów, nagłośnienia i oświetlenia to jedna z zalet imprezy targowej. Będziecie mogli skosztować również smakowitych delicji z cukierni i piekarni. Swoje propozycje pokaże branża atrakcji weselnych, fajerwerków i pokazów pirotechnicznych. Wiele osób będzie zapewne zainteresowanych ofertą szkół tańca. Jednym z największych atutów Targów będzie oczywiście prezentacja kilkudziesięciu pojazdów ślubnych. Zyskacie możliwość obejrzenia przekroju przez wszystkie modele i marki samochodów – limuzyny, auta sportowe, współczesne i klasyki.

Kilkugodzinny program sceniczny

Do wspólnej zabawy na widowiskowo zaaranżowanej scenie zaprosi zwiedzających Olivier Janiak, który poprowadzi program sceniczny. W jego trakcie odbędą się oszałamiające pokazy mody ślubnej połączone z prezentacjami biżuterii i obuwia ślubnego. Nie zabraknie pokazu mody męskiej, a także degustacji pysznego weselnego tortu. Program sceniczny będzie oczywiście urozmaicony profesjonalnymi występami tanecznymi oraz wysokiej klasy występami muzycznymi i wokalnymi. Na koniec odbędzie się wyczekiwany finał konkursu, czyli walka o wspaniałą wycieczkę do Rzymu!

Informacje dla zwiedzających, bilety

Impreza targowa odbędzie 12 stycznia, czyli w drugą niedzielę 2020 roku i potrwa od godz. 10.00 do 18.00. Ponownie serdecznie zapraszamy do Holu Głównego oraz Pawilonu 3. Wygodna lokalizacja obiektów targowych w samym centrum Poznania sprawia, że każdy trafi tam bez problemu!

- Bilety można kupić już teraz na stronie organizatora: www.bilety.targi-slubne.pl oraz w kasach w dniu Imprezy (cena biletu: 27 zł), dzieci do lat 10 – wstęp wolny.
- Wejście na Targi i kasy będą czynne w dniu ich trwania: od godz. 10.00 – 18.00, ul. Głogowska, szklany budynek na wprost Mostu Dworcowego
- Każdy Zwiedzający otrzyma również darmowy Informator Targowy z listą Wystawców oraz schematem rozmieszczenia stoisk, jako przewodnik po Imprezie.

Organizator: Magazyn Ślubny, tel. 668 548 768, targi@magazynslubny.pl